Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci, 

pokud chcete vyrazit tento víkend (22.-23.6) jen na jeden den, doporučujeme objednávat lodě až na neděli. Na sobotu už nám totiž žádné lodě nezbyly na Otavě, ani na Ohři, ani na Lužnici a dokonce ani na Sázavě. Ale na Moravě zůstalo ještě pár volných 2-místných kanoí na celý víkend! Těšíme se na vás, Ahoooj!!!

Ve dnech 17.-21.6 bude uzavřený přejezd v Českém Šternberku. Pokud pojedete směrem od Uhlířských Janovic, dostanete se k nám cestou přes Zbizuby a Kácov (trasa zde). Můžete využít i možnosti jet po dálnici (trasa zde).

V Českém Šternberku bude v tomto termínu také platit dočasný zákaz zastavení na místní komunikaci u nádraží ČD Český Šternberk, na náměstí, na parkovišti u řeky a na silnici směr Čejkovice. Bližší informace a plánek míst se zákazy zastavení (zde).

Více aktualit
Sjízdnost Lužnice

 


 

Lužnice

Převoz bagáže na řece Lužnici

Nevejde se Vám prázdný batoh do barelu?
Máte zavazadlo, o které se během plavby nechcete starat a nebo ho utopit?
Nabízíme vám suchou přepravu Vašich zavazadel!

Jak probíhá převoz zavazadel

 • Převoz bagáže si objednáte při objednávání lodí, nebo doobjednáte kdykoliv později až 2 dny před dnem vyplutí
 • Převoz bagáže je možný pouze mezi našimi dovozními místy, proto s tím při plánování trasy počítejte
 • Při převzetí lodí obdržíte visačku a popíšete ji jménem, které máte na smlouvě. Visačku viditelně pověsíte na své zavazadlo a naložíte do přistaveného auta
 • Na osobu přepravíme 1 zavazadlo o maximální hmotnosti 15 kg, pokud máte něco zvlášť, pečlivě to k vašemu zavazadlu připevněte tak, aby to neviselo a aby se dalo se zavazadlem normálně manipulovat. Pokud máte zavazadla 2, přikupte si prosím pro toto zavazadlo ještě jednu visačku.
 • Čas vyzvednutí vaší batožiny domluvíme operativně podle vašeho příjezdu na předem domluvené místo

 

Cena převozu zavazadel

Cena služby je 40 Kč/zavazadlo/den (minimálně 300Kč/den)

Službu poskytujeme pouze v případě, že máte půjčené lodě od Půjčovny lodí Samba.
Objednanou službu lze zrušit nejpozději jeden den před vyplutím bez storno poplatků. V den výpůjčky je storno poplatek 100%

Převoz prázdných batohů EXPRESNĚ do cíle plavby je možný po domluvě s námi za 80Kč/zavazadlo. Zavazadla budou po dobu vaší plavby uschována u nás na loděnici v Dráchově.

Upozornění k převozu zavazadel

 • Zabalte svoje věci, které nebudete během celé plavby potřebovat do 1 kompaktního zavazadla, aby nic neviselo a dalo se se zavazadlem normálně manipulovat
 • V převážených zavazadlech nesmí být uložené žádné cennosti (doklady, peníze, telefon a foťák si vemte s sebou na loď, před uložením do barelu elektroniku pro jistotu zabalte do nepromokavého obalu
 • Nepřevážejte nic křehkého - keramické hrnečky, kompot ve skle, skleničky na víno atd.
 • V případě poškození nebo ztráty zavazadla je možné nárokovat náhradu škody do výše max. 500 Kč


Podrobné instrukce k převozu zavazadel

 • Bagáž odevzdávej Sambákovi při převzetí lodí, ať ji nemusíme hledat po kempu
 • Čas vyzvednutí bagáže v dalším  místě vaší plavby se řídí operativně po tel. domluvě podle vašeho času doplutí - nejpozději však DO 18:00. Při neohlášeném pozdním vyzvednutí vám budeme účtovat poplatek 300 kč/hod čekání.
 • Na batohu máš přidělanou visačku se jménem uvedeným na smlouvě. Až si budeš vyzvedávat bagáž v cíli, vezmi si s sebou smlouvu, abys nám prokázal, že daný batoh nebo taška patří opravdu tobě.


Pokud máte dotazy nebo problémy s převozem bagáže, volejte na tel. Půjčovny lodí Samba na Lužnici: 604 811 220.