půjčovna lodí Lužnice

Podívejte se na doporučené vodácké výlety na Lužnici a naplánujte si svou plavbu! 

Na Lužnici na vás čeká dobrodružné pádlování panenskou přírodou Třeboňska a Táborska. Naučíte se dobře ovládat loď, až budete proplouvat nesčetnými meandy a prozkoumávat zákruty řeky pod haluzemi lužnických vrbiček. Pádlovat se tu dá klidně i týden. Pro chtivce rychlejší vody nabízí Lužnice na svém dolním toku peřejnaté úseky i sjízdné jezy. Pro milovníky přírody a romantické duše zase klidnou vodu horního toku Lužnice.

Chcete si jen nezávazně spočítat cenu výpůjčky? Pak vyplňte ve formuláři datum a počet lodí a cena se vám ukáže před odesláním objednávky!

Služby Půjčovny lodí Samba na Lužnici

Naše loděnice Samba na Lužnici

Seznam našich loděnic, jak se k nim dostanete a jejich otevírací doba.

Lodě na naše loděnice vozíme podle vašich objednávek. Proto je potřeba si lodě objednat dopředu, aby pro vás byly na místě připravené.

Pokud jste se rozhodli vyrazit na vodu na poslední chvíli, zavolejte nám na 604 904 737 (kancelář) nebo na 604 811 220 (přímo na Lužnici). Dozvíte se tak, na které loděnici jsou lodě navíc, abyste k nám nejeli zbytečně.

O některé loděnice se staráme sami, některé mají na starosti spřátelené kempy. Pokud jste se od obsluhy loděnice nedozvěděli všechny informace, zavolejte nám. Rádi vám poradíme po telefonu.

 

Další užitečné informace pro plánování vodáckého výletu

Nenašli jste potřebné informace, potřebujete poradit s výběrem trasy nebo s typem lodí? Zavolejte nám nebo napište e-mail, rádi vám poradíme!