půjčovna lodí Ohře

Podívejte se na doporučené vodácké výlety na Ohři a naplánujte si svou plavbu! 

Na Ohři můžete plout jeden den, i celý týden. Jsou zde vodácky zajímavé úseky, jako třeba z Karlových Varů dolů, kde narazíte na cvičnou peřej Hubertus, mírně tekoucí úseky i úseky pro úplné začátečníky. Ohře vás potěší krásnou přírodou, zajímavostmi kolem řeky, přátelskými kempy a rozmanitou řekou, na které si každý přijde na své.

Chcete si jen nezávazně spočítat cenu výpůjčky? Pak vyplňte ve formuláři datum a počet lodí a cena se vám ukáže před odesláním objednávky!

Služby Půjčovny lodí Samba na Ohři

Naše loděnice Samba na Ohři

Seznam našich loděnic, jak se k nim dostanete a jejich otevírací doba.

Lodě na naše loděnice vozíme podle vašich objednávek. Proto je potřeba si lodě objednat dopředu, aby pro vás byly na místě připravené.

Pokud jste se rozhodli vyrazit na vodu na poslední chvíli, zavolejte nám na 604 904 737 (kancelář) nebo na 732 126 706 (přímo na Ohři). Dozvíte se tak, na které loděnici jsou lodě navíc, abyste k nám nejeli zbytečně.

O některé loděnice se staráme sami, některé mají na starosti spřátelené kempy. Pokud jste se od obsluhy loděnice nedozvěděli všechny informace, zavolejte nám. Rádi vám poradíme po telefou.

 

Další užitečné informace pro plánování vodáckého výletu

Nenašli jste potřebné informace, potřebujete poradit s výběrem trasy nebo s typem lodí? Zavolejte nám nebo napište e-mail, rádi vám poradíme!