Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci,

na víkend 11.-12.7. máme volné lodě na Otavě, Ohři a Moravě, na Lužnici pouze 3-místné kanoe. Na Sázavu se nám uvolnilo pár 2-místných i 3-místných kanoí na celý víkend

Na Sázavě jsou lodě vyprodané na sobotu 18.7., objednávejte na neděli nebo všední dny.

Všechny vodáky prosíme o zvýšenou pozornost, především na jezech a jiných překážkách. Pevná obuv a vesta jsou základ výbavy.

Více aktualit

Lužnice

Paddleboardy na Lužnici

Vyzkoušejte Paddleboard na Lužnici nebo na okolních pískovnách a rybnících.

S naší instruktorkou Aničkou se můžeš domluvit na individuální i skupinové lekci SUPer jógy a SUPer fit. Nebo si můžeš zkusit pádlování na SUPu na Dráchovském rybníku v kempu Fousek, kde bude přes léto probíhat pravdilné cvičení.

<div class="half second" style="border-top: 0px;" "="">SUPer jóga

SUPer jóga

Jóga na SUP nabízí příležitost, jak velmi intenzivně protáhnout a posílit opravdu celé tělo. Během této lekce budeme posilovat hluboké svaly, pracovat s těžištěm a středem těla, což Vás stoprocentně odvede od všech starostí a Vy si budete užívat čistou hlavu a radost z pohybu pod širým nebem.

SUPer fit

Komplexní posilování celého těla.Tato lekce je dynamičtější. Těšit se můžete na rozpádlování, různé druhy výdrží, ale i nám všem známé, osvědčené cviky pro krásně pevné tělo. Vše je zefektivněno balancováním dolních končetin. Tempo lekce je přizpůsobeno všem na míru.