Aktuálně v Sambě

Že je brzo na plánování letní dovolené? Kdepak! Objednej a zaplať lodě do konce března a využij 10% slevu First moment. Více info v ceníku u jednotlivých řek, na tel. 604 904 737 nebo info@pujcovna-lodi.cz.

Samba hlásí zazimováno! Děkujeme za přízeň v letošní prapodivné ale nakonec krásné sezóně a budeme se na Vás těšit opět příští rok! 

Při troše štěstí a žádných omezeních se můžete těšit na tradiční jarní akce. Nové termíny budeme aktualizovat v průběhu zimy.

Tak zase někdy na vodě Ahój!

Vaši Sambáci

Více aktualit

Lužnice

Paddleboardy na Lužnici

Vyzkoušejte Paddleboard na Lužnici nebo na okolních pískovnách a rybnících.

S naší instruktorkou Aničkou se můžeš domluvit na individuální i skupinové lekci SUPer jógy a SUPer fit. Nebo si můžeš zkusit pádlování na SUPu na Dráchovském rybníku v kempu Fousek, kde bude přes léto probíhat pravdilné cvičení.

<div class="half second" style="border-top: 0px;" "="">SUPer jóga

SUPer jóga

Jóga na SUP nabízí příležitost, jak velmi intenzivně protáhnout a posílit opravdu celé tělo. Během této lekce budeme posilovat hluboké svaly, pracovat s těžištěm a středem těla, což Vás stoprocentně odvede od všech starostí a Vy si budete užívat čistou hlavu a radost z pohybu pod širým nebem.

SUPer fit

Komplexní posilování celého těla.Tato lekce je dynamičtější. Těšit se můžete na rozpádlování, různé druhy výdrží, ale i nám všem známé, osvědčené cviky pro krásně pevné tělo. Vše je zefektivněno balancováním dolních končetin. Tempo lekce je přizpůsobeno všem na míru.