Aktuálně v Sambě

FIRST MOMENT - Víš už teď, že v létě vyrazíte na vodu? Pak objednej a zaplať lodě do konce března a uplatni slevu 10 % za First moment. Objednávej TADY.

(slevy se sčítají, maximální možná sleva je 25 %)

JARNÍ AKCE - Kalendář jarních akcí se už začíná rýsovat, tak mrkni, co se bude dít a vyraž s námi na Sázavský Sambamaraton nebo Velikonoční splutí Mastníku! Více info ZDE.

Více aktualit

Lužnice

Paddleboardy na Lužnici

Vyzkoušejte Paddleboard na Lužnici nebo na okolních pískovnách a rybnících.

S naší instruktorkou Aničkou se můžeš domluvit na individuální i skupinové lekci SUPer jógy a SUPer fit. Nebo si můžeš zkusit pádlování na SUPu na Dráchovském rybníku v kempu Fousek, kde bude přes léto probíhat pravdilné cvičení.

<div class="half second" style="border-top: 0px;" "="">SUPer jóga

SUPer jóga

Jóga na SUP nabízí příležitost, jak velmi intenzivně protáhnout a posílit opravdu celé tělo. Během této lekce budeme posilovat hluboké svaly, pracovat s těžištěm a středem těla, což Vás stoprocentně odvede od všech starostí a Vy si budete užívat čistou hlavu a radost z pohybu pod širým nebem.

SUPer fit

Komplexní posilování celého těla.Tato lekce je dynamičtější. Těšit se můžete na rozpádlování, různé druhy výdrží, ale i nám všem známé, osvědčené cviky pro krásně pevné tělo. Vše je zefektivněno balancováním dolních končetin. Tempo lekce je přizpůsobeno všem na míru.