Akce a kurzy

Vyrazte se Sambou na některou z jarních vodáckých akcí, které se jezdí mimo tradiční turistické řeky, vydejte se s Povodou na některý z jejich zájezdů, nebo se zdokonalte v pádlování na vodáckých školách.

Základní, střední i vysoké školy s námi mohou vyrazit v rámci školních vodáckých kurzů. Pro firmy zase připravíme teambuilding podle jejich představ.

Vodácké akce

Pojeďte zapádlovat ještě před hlavní letní sezónou na některé z odemykání řek (Chrudimka, Doubrava, Sázava), na Velikonoční neděli si splujte Mastník, přijeďte zazávodit v přátelském závodu Sambamaraton na Sázavě a nebo si objednejte lodě na tradiční květnové splutí Divoké Orlice. Konec sezóny vždy uzavíráme na splutí Prahou přes 3 jezy.

Seznam všech vodáckých akcí najdete tady.

Objednat lodě na vodácké akce

 

Vodácké zájezdy a kurzy

S naší sesterskou CK Povoda vyrazte na vodáckou školu, kde vás naučí ovládat loď nebo se dozvíte něco o záchraně na vodě a první pomoci. Vydat se s Povodu můžete i na některou z jejich tuzemských akcí nebo se vydejte za dobrodružstvím na zahraniční zájezd

Školní skupiny se na nás mohou obrátit s naplánováním vodáckého výletu, ať už s instruktory, nebo bez. Více informací tady.

Chci jet na akci s Povodou