půjčovna lodí Morava

Podívejte se na doporučené vodácké výlety na Moravě a naplánujte si svou plavbu! 

Řeka Morava. Poslední větší, ne zcela objevená řeka v Česku, která je splavná celoročně. Morava je splavná v úseku od Hanušovic do Olomouce, což je cca 100 km. Můžete na vodě strávit klidně i celý týden. Celoročně je Morava splavná od Postřelmova. Úseky z Hanušovic a z Rudy nad Moravou jsou sjízdné po deštích a na jaře za vyššího stavu vody. Na vodáky tu čeká rychle tekoucí řeka v kamenitém korytu, klidné úseky nad jezy i unikátní meandry v prostředí lužního lesa a CHKO Litovelské Pomoraví.

Chcete si jen nezávazně spočítat cenu výpůjčky? Pak vyplňte ve formuláři datum a počet lodí a cena se vám ukáže před odesláním objednávky!

Služby Půjčovny lodí Samba na Moravě

Naše loděnice Samba na Moravě

Seznam našich loděnic, jak se k nim dostanete a jejich otevírací doba.

Lodě na naše loděnice vozíme podle vašich objednávek. Proto je potřeba si lodě objednat dopředu, aby pro vás byly na místě připravené.

Pokud jste se rozhodli vyrazit na vodu na poslední chvíli, zavolejte nám na 604 904 737 (kancelář) nebo na 727 965 970 (přímo na Moravu). Dozvíte se tak, na které loděnici jsou lodě navíc, abyste k nám nejeli zbytečně.

O některé loděnice se staráme sami, některé mají na starosti spřátelené kempy. Pokud jste se od obsluhy loděnice nedozvěděli všechny informace, zavolejte nám. Rádi vám poradíme po telefou.

 

Další užitečné informace pro plánování vodáckého výletu

Nenašli jste potřebné informace, potřebujete poradit s výběrem trasy nebo s typem lodí? Zavolejte nám nebo napište e-mail, rádi vám poradíme!