Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci,

lodě zůstanou ještě nějaký čas zazimované, ale vy už můžete plánovat letní dovolenou a využít 10% slevu first moment. Vztahuje se na objednávky vytvořené a zaplacené do konce března.

V dubnu se s námi vydejte na některou z jarních akcí!

Vaši Sambáci

Více aktualit
Sjízdnost Moravy

 

Morava

PŮJČOVNA LODÍ MORAVA

Půjčovna lodí SAMBA na řece MoravěPodívejte se na doporučené vodácké výlety na Moravě a naplánujte si svůj výlet!

Řeka Morava. Poslední větší, ne zcela objevená, řeka v ČR. Splavná celoročně.

Řeka Morava je splavná v úseku od Hanušovic do Olomouce, což je cca 100km. Můžete tedy strávit na řece třeba celý týden. Část řeky z Hanušovic, přes Rudu nad Moravou až do Postřelmova, kde se Morava spojí s Desnou, bývá v suchých obdobích nesjízdná. Od Postřelmova, až do Olomouce, můžete plout celoročně.

Na Moravě na vodáky čeká rychle tekoucí řeka v kamenitém korytu, klidné úseky nad jezy i unikátní meandry v prostředí lužního lesa a CHKO Litovelské Pomoraví.

Během posledních pěti let se na řece Moravě podařilo postupně vybudovat několik kempů, nástupních a výstupních míst a vodáckých hospůdek. Místo pro stan a rozdělání ohně, nebo fajn večerní posezení u dobrého pivečka najdete v ideálních rozestupech. Party kamarádů i rodiny s dětmi si na Moravě užijí romantiku a soukromí na nepřeplněné řece.

Služby Půjčovny lodí Samba na Moravě

Naše loděnice na Moravě

Loděnice půjčovny lodí SAMBA na řece Moravě

Seznam našich loděnic, jak se k nim dostanete a otvírací doby

Lodě na naše loděnice vozíme podle vašich objednávek. Proto je potřeba si lodě objednat dopředu, abyste je měli na místě připravené.

Pokud jste se rozhodli vyrazit na vodu na poslední chvíli, zavolejte nám (604 904 737, denně 8:00 - 19:00). Dozvíte se, ve které loděnici jsou lodě navíc, abyste k nám nejeli zbytečně.

Pokud po cestě ztratíte, nebo zlomíte pádlo, nebo musíte náhle odjet, stačí zavolat a domluvíme se.

Další informace o Moravě

Doporučené denní etapy na Moravě Tady najdete ideální denní etapy na řece Moravě. Etapy jsou podrobněji popsané a vždy začínají a končí ve vodáckém kempu.
Vodácké kempy na Moravě Zde je soupis vodáckých kempů na Moravě a jejich vybavení s krátkým popiskem, případně i s odkazem na jednotlivé kempy.
Vodácká mapa Moravy Jedná se o mapu Moravy, kterou od nás zdarma dostanete při výpůjčce. Tady si jí můžete vytisknout. Jsou na ní vyznačené jednotlivé kempy, jezy, doporučená sjízdnost jezů a další důležité informace.
Kilometráž Moravy Klasická vodácká kilometráž řeky Moravy.
Loděnice Samba Morava Soupis našich loděnic s popisem, jak se k nim dostanete, včetně gps souřadnic a od kdy do kdy mají otevřeno.
Aktuální splavnost Moravy Aktální splavnost řeky Moravy
Povídání o Moravě Povídání o řece Moravě
Objednávka lodí Morava Zde si můžete objednat naše kanoe, rafty nebo kajaky na Moravu


Na řece Moravě úzce spolupracujeme s Půjčovnou lodí In-Life, všude se však můžete orientovat podle našeho loga, které dobře znáte:

Půjčovna lodí Samba na řece Moravě   Půjčovna lodí Samba na řece Moravě spolupracuje s půjčovnou In-Life