Ochrana osobních údajů (GDPR)

Vaše osobní údaje zpracováváme dle zásad GDPR.

Abychom vám mohli půjčovat lodě, zpracováváme vaše osobní údaje v míře nezbytně nutné. Jedná se především o kontaktní údaje (jméno, telefon, email), abychom se mohli domluvit na předání a vrácení lodí.

Dále se jedná o identifikační údaje (adresa, číslo OP a podpis), abychom mohli hájit naše právní nároky v případě, že byste nám vybavení v pořádku nevrátili (což se naštěstí skoro nikdy nestává). Pokud nám vodácké vybavení vrátíte a vůči Sambě nebudete mít žádný dluh, budou tyto údaje automaticky smazány z naší databáze nejpozději 2 roky od vaší poslední plavby se Sambou.

Z marketingových důvodů si ukládáme váš email. Na email zasíláme cca 1x měsíčně naše Vodákonoviny s informacemi o aktuálních vodáckých akcích a službách pro vodáky.

Kdykoliv nás můžete požádat o výmaz nebo výpis vašich osobních údajů z naší databáze.

Máte možnost požádat o:

  • vyřazení ze seznamu pro zasílání Vodákonovin - nebudeme vám již nic posílat na email, ale vaše osobní údaje zůstanou uchovány v naší interní databázi, abychom vám mohli poskytnout věrnostní slevu a urychlili vyřizování objednávek v budoucnosti
  • úplný výmaz - smažeme všechny osobní údaje, které o vás uchováváme, v tom případě vám ale v budoucnosti nebudeme moci dát ani věrnostní slevu :(
  • výpis osobních údajů, které o vás uchováváme

Žádost o výmaz nebo výpis osobních údajů zašlete prosím na email info@pujcovna-lodi.cz nebo písemně na adresu Půjčovna lodí Samba, Český Šternberk 25, 257 26. Pro odhlášení z odběru Vodákonovin můžete použít také odkaz v patičce rozesílaného mailu.

S dotazy ohledně uchovávání Vašich osobních údajů se na nás také můžete obrátit telefonicky na tel.: 739 675 810 (Martina) nebo mailem na info@pujcovna-lodi.cz.