Vodácká cK Povoda

Vodácká cestovní kancelář Povoda, to je hlavně parta nadšených vodáků, kteří za pádlováním na řekách cestují po celé Evropě. Svoje znalosti a zkušenosti předávají vodáckým klientům na svých zájezdech a školních vodáckých kurzech.

Co je cílem Povody?

  • skvělé vodácké zážitky
  • bezpečnost na vodě i mimo ní
  • odpočinek od každodenních starostí
  • noví přátelé stejné krevní skupiny

Bezpečnost je jeden z důležitých aspektů ježdění na vodu. Mnozí lidé bezpečnost na vodě podceňují, v Povodě je ale bezpečnost na prvním místě. Instruktoři Povody jsou pečlivě vybírání, několikrát školeni, jak teoreticky, tak prakticky od svých starších a zkušenějších kolegů a absolvují akreditovaná školení a kurzy první pomoci.

Kdo jezdí na zájezdy s Povodou? Většinou jde o vodáky, kterým nevadí spát ve stanu, večer rádi posedí u ohně, vědí, že si svou loď musí donést k  řece a po plavbě ji zase sbalit a odnést k autobusu. Když se někdo cvakne, neváhají mu pomoci.

Kam všude Povoda jezdí? Na výběr je z mnoha zájezdů jak po Česku, tak téměř po celé Evropě. Chorvatsko, Rakousko, Slovinsko, Německo, Slovensko, Itálie, ale i vzdálenější země, jako Francie, Albánie, Bosna, Rumunsko. Tady všude se můžete vydat.

Parta kamarádů, rodinka, pár či jednotlivec, pro všechny se v Povodě najde ten pravý zájezd. Školním skupinám připraví školní vodácký kurz se vším všudy (od lodí a instruktorů, přes stravování, až po ubytování).

Podívejte se na stránky POVODY a vyrazte za dobrodružstvím!