půjčovna lodí Sázava

Podívejte se na doporučené vodácké výlety na Sázavě a naplánujte si svou plavbu! 

Na Sázavě můžete plout jeden den, i celý týden. Jsou zde vodácky zajímavé úseky, jako třeba z Týnce do Pikovic nebo peřej Stvořidla, mírně tekoucí úseky i úseky pro úplné začátečníky. Sázava vás potěší krásnou přírodou, rozmanitou řekou, přátelskými kempy a jezy, které jsou za běžné vody snadno sjízdné.

Chcete si jen nezávazně spočítat cenu výpůjčky? Pak vyplňte ve formuláři datum a počet lodí a cena se vám ukáže před odesláním objednávky!

Služby Půjčovny lodí Samba na Sázavě

Naše loděnice Samba na Sázavě

Seznam našich loděnic, jak se k nim dostanete a jejich otevírací doba.

Lodě na naše loděnice vozíme podle vašich objednávek. Proto je potřeba si lodě objednat dopředu, aby pro vás byly na místě připravené.

Pokud jste se rozhodli vyrazit na vodu na poslední chvíli, zavolejte nám na 604 904 737 (kancelář) nebo na 771 224 422 (přímo na Sázavu). Dozvíte se tak, na které loděnici jsou lodě navíc, abyste k nám nejeli zbytečně.

O některé loděnice se staráme sami, některé mají na starosti spřátelené kempy. Pokud jste se od obsluhy loděnice nedozvěděli všechny informace, zavolejte nám. Rádi vám poradíme po telefonu.

 

Další užitečné informace pro plánování vodáckého výletu

Nenašli jste potřebné informace, potřebujete poradit s výběrem trasy nebo s typem lodí? Zavolejte nám nebo napište e-mail, rádi vám poradíme!