půjčovna lodí Otava

Podívejte se na doporučené vodácké výlety na Otavě a naplánujte si svou plavbu! 

Na Otavě můžete plout jeden den i celý týden. Jsou zde peřejnaté úseky, jako třeba z Radešova do Sušice, mírně tekoucí úseky, ale také snadné trasy pro začátečníky. Otava vás potěší krásnou přírodou, sjízdnými jezy a přátelskými vodáckými kempy. 

Chcete si jen nezávazně spočítat cenu výpůjčky? Pak vyplňte ve formuláři datum a počet lodí a cena se vám ukáže před odesláním objednávky!

Služby Půjčovny lodí Samba na Otavě

Naše loděnice Samba na Otavě

Seznam našich loděnic, jak se k nim dostanete a jejich otevírací doba.

Lodě na naše loděnice vozíme podle vašich objednávek. Proto je potřeba si lodě objednat dopředu, aby pro vás byly na místě připravené.

Pokud jste se rozhodli vyrazit na vodu na poslední chvíli, zavolejte nám na 604 904 737 (kancelář) nebo na 603 553 535 (přímo na Otavu). Dozvíte se tak, na které loděnici jsou lodě navíc, abyste k nám nejeli zbytečně.

O některé loděnice se staráme sami, některé mají na starosti spřátelené kempy. Pokud jste se od obsluhy loděnice nedozvěděli všechny informace, zavolejte nám. Rádi vám poradíme po telefonu.

 

Další užitečné informace pro plánování vodáckého výletu

Nenašli jste potřebné informace, potřebujete poradit s výběrem trasy nebo s typem lodí? Zavolejte nám nebo napište e-mail, rádi vám poradíme!