Základna Dráchov - kemp Karvánky

Výdej lodí: 9:00–12:00
Sběr lodí: 14:00–18:00
Platba kartou: Ano
Ř. km: 69,70, GPS: 49°13'59"N, 14°43'9"E
Pěšky na vlak: 1 km, Pěšky na bus: 100 m

Naši základnu najdete v kempu Karvánky na pravém břehu řeky pod jezem (je nesjízdný - přenáší se) - asi 350 metrů za silničním mostem v Dráchově.  Kemp Karvánky je vhodné místo pro ukončení vícedenní plavby ze Suchdola, jednodenní výlet do Roudné nebo plavbu dál přes Tábor na Bechyně.

Můžete se zde utábořit v chatkách, stanech nebo karavanech. V hospůdce se vaří a čepuje se Plzeň. Je tady krásné koupání v jezeru nebo si třeba vyzkoušejte jízdu na wakeboardu či vodních lyžích..

Kudy k výdejnímu místu:

Autem: Z dálnice D3 sjezd Dráchov a následně po silnici 3 směr Soběslav, Po 250 metrech za benzínkou a hotelem vlevo uvidíte vjezd do autokempu Karvánky. Zde se nachází naše základna.
Vlakem: Vystoupíte na vlakové zastávce Řípec–Dráchov. Až dojdete na křižovatku se silnicí 3, dáte se doprava a podél silnice dojdete za pár minut do kempu Karvánky. Ten se nachází vlevo a je označen. Je to cesta asi na 10 minut, dlouhá 1,2 km.
Autobusem: Autobusová zastávka Řípec rozc. Dráchov 200 metrů po silnici 3, pak vlevo vchod do Autokempu Karvánky nebo zastávka Dráchov u mostu a odtud podél řeky Lužnice, skrz tábořiště Fousek - za druhým rybníkem vpravo, přes louku, zadní brankou kempu.