Lužnice – kemp Lužnice

Výdej lodí: po tel. domluvě
Sběr lodí: 14:00–18:00
Platba kartou: Ano
Ř. km: 91,90, GPS: 49°3'46"N, 14°45'34"E
Pěšky na vlak: 1,6 km, Pěšky na bus: 800 m

Loděnice Lužnice leží na staré řece Lužnici, která je od rozvodí k rybníku Rožmberk sjízdná jen za příznivého stavu vody. Tuto část řeky doporučujeme jen zkušenějším vodákům. Pro začátečníky je vhodná trasa jen přes rybník do kempu, nebo z kempu Lužnice třeba k nám do Dráchova. Vybavení můžete odevzdat pracovníkům kempu, po předchozí domluvě s námi. Děkujeme. Platba kartou po předchozí domluvě.

Kudy k výdejnímu místu:

Autem: Z Třeboně jeďte po silnici č. 24 směrem na sever. Za železničním přejezdem odbočte doprava na obec Lužnice, kde se před kostelem vydáte opět doprava směrem k řece. Předejede most a po levé straně uvidíte kemp Lužnice.
Vlakem: Vystupte na vlakové zastávce Lužnice a dejte se vlevo. Hned na první křižovatce po pár metrech odbočte vlevo, směr Lužnice. Projděte vesnicí až na náves, kde odbočte vpravo a přejděte most. Za mostem vlevo uvidíte kemp a naší loděnici.
Autobusem: Autobusová zastávka Lužnice je ve vesnici vedle obecního úřadu. Na náměstí se dejte doprava k mostu, za kterým po levé straně uvidíte kemp.