Loděnice Zruč nad Sázavou - u trafačky

Výdej lodí: 9:00–12:00
Sběr lodí: 14:00–18:00
Platba kartou: Ano
Ř. km: 103,60, GPS: 49°44'24"N, 15°5'24"E
Pěšky na vlak: 2 km, Pěšky na bus: 1,4 km

Naší loděnici najdete u trafačky hned vedle potrubní lávky na levém břehu řeky. Kousek od loděnice se nachází kemp V rákosí, kde se můžete ubytovat ve stanech.

Zruč je ideálním startovním místem pro kratší dvoudenní výlet do Českého Šternberka, jednodenní plavbu do Kácova nebo jako jedna ze zastávek na přespání při vícedenní plavbě z Ledče.

Využít můžete i převoz bagáže.

Kudy k výdejnímu místu:

Autem: Z dálnice D1 sjedete u Soutic na sjezdu směr Zruč nad Sázavou. Po 5 minutách dojedete do Zruče a na křižovatce se dáte doleva směrem ke stadionu (ne přes most přes řeku). Lodě vydáváme u trafačky, vedle potrubní lávky.
Vlakem: Z nádraží Zruč nad Sázavou se dejte vlevo směrem na náměstí Malostranské, kde projdete kolem památníku Milady Horákové, přejdete koleje a dáte se vlevo. Po ulici Vlašimská a Ke stadionu pokračujte rovně až k naší loděnici.
Autobusem: Z autobusové zastávky Zruč n. Sázavou na náměstí J Svobody se dejte doprava po hlavní silnici Kutnohorská a hned za mostem přes Ostrovský potok se dejte vpravo. Po 10 minutách dojdete k naší loděnici.