Objednat lodě na Moravu

Máte problémy s vyplněním formuláře? Zavolejte nám na 604 904 737 nebo nám svoji objednávku pošlete emailem na info@pujcovna-lodi.cz.

Na Moravě je možné uplatnit pouze množstevní a věrnostní slevy, studentské slevy se na Moravu nevztahují.

Pádla, vesty a barely jsou v ceně lodí, je potřeba ale vyplnit jejich počty, abychom mohli co nejlépe připravit vaši objednávku.

Lodě musí být uzamčeny zámečkem, více informací o pojištění
Přeprava zavazadel
Pro přepravu zavazadel nejprve vyberte konkrétní místo začátku a konce.
Způsob platby
Pronájem lodí zaplatíš dopředu a máš za to nižší cenu. Objednávku lze změnit nebo zrušit ještě 2 dny před vyplutím bez storno poplatků, 1-0 dnů před vyplutím storno 100 %.
Platíš sice vyšší cenu, ale za pronájem lodí zaplatíš až na místě při převzetí hotově. Platíš jenom to vybavení, které si skutečně půjčíš.
Sleva 10 % na studentskou kartu
Vztahuje se pouze na ty lodě, na kterých pluje alespoň 1 držitel karty, tj. 1 loď = 1 platná studentská karta = sleva 10 % na loď. V případě různých typů plavidel se sleva uplatňuje na dražší loď.
Sleva 20 % na Multisport kartu
Vztahuje se pouze na ty lodě, na kterých pluje alespoň 1 držitel karty, tj. 1 loď = 1 platná Multisport karta = sleva 20 % na loď. V případě různých typů plavidel se sleva uplatňuje na dražší loď.
Cena za objednávku

Kontaktní informace

Slevový kupón
Máte-li od nás slevový poukaz, uveďte zde jeho číslo.
Zpráva pro půjčovnu
Pokud si chcete objednat helmu nebo jiné vybavení navíc, napište to prosím zde do zprávy.
U neoprenu a neoprenových bot napište svoji konfekční velikost (v případě specifických mír i výšku postavy).

Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami a potvrzujete, že jste se seznámili s tím, jak ochraňujeme Vaše osobní údaje dle GDPR.

  Storno
  Storno