Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci,

máme pro vás bezva tip na léto: Půjčte si loďku z Kácova do Českého Šternberka a výlet zakončete večerní jógou pod hradem v úterý nebo kinem v pátek či sobotu. Více na facebooku Kina Sokol Český Šternberk.

Prázdniny odstartovaly a sváteční prodloužený víkend se moc vyvedl! Děkujeme všem vodákům a těšíme se vaši další návštěvu! wink

Ve dnech 17.-21.6 bude uzavřený přejezd v Českém Šternberku. Pokud pojedete směrem od Uhlířských Janovic, dostanete se k nám cestou přes Zbizuby a Kácov (trasa zde). Můžete využít i možnosti jet po dálnici (trasa zde).

Více aktualit

Vodácké akce

Vodácké akce v roce 2019

Ahoj Vodáci,

těšte se s námi na jarní a podzimní akce roku 2019. Na Sázavě otevíráme sezonu 6. dubna splutím úseku Týnec - Pikovice a vodáckým plesem!

6.4. Odemykání Sázavy a vodácký ples

6.dubna se těšte na první jarní akci na Sázavě. Pořádáme spolu s CK Povoda první splutí na nejkrásnějším úseku z Týnce n. Sázavou do Pikovic. Očekáváme pěkný vodní stav, bude na co se těšit :-)

Od 19 hodin pro vás navíc připravujeme vodácký ples! Konat se bude v Hotelu Týnec v Týnci n. Sázavou. Nezvyklá příležitost setkat se ve formálním oblečení (vodácké prvky vítány), zatančit si a třeba vyhrát v tombole nějakou pěknou vodáckou cenu :-)