Aktuálně v Sambě

Že je brzo na plánování letní dovolené? Kdepak! Objednej a zaplať lodě do konce března a využij 10% slevu First moment. Více info v ceníku u jednotlivých řek, na tel. 604 904 737 nebo info@pujcovna-lodi.cz.

Samba hlásí zazimováno! Děkujeme za přízeň v letošní prapodivné ale nakonec krásné sezóně a budeme se na Vás těšit opět příští rok! 

Při troše štěstí a žádných omezeních se můžete těšit na tradiční jarní akce. Nové termíny budeme aktualizovat v průběhu zimy.

Tak zase někdy na vodě Ahój!

Vaši Sambáci

Více aktualit

Vodácké akce

Vodácké akce v roce 2020

Ahoj Vodáci,

většina jarních akcí byla bohužel zrušena. Můžete vyrazit se Sambou na noční plavbu! Letošní novinkou je noční splutí 6 km úseku na Sázavě YMCA - Český Šternberk při svíčkách, tak pojeďte s námi poznat řeku z netradičního pohledu!

Ještě můžete vyrazit na vodáckou školu, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé letos nově na dva dny na cvičné peřeji Hubertus na Ohři. Termíny akcí a info níže!

V září na nás čeká přesunutý 10. ročník Sambamaratonu a tradiční splutí Prahou Přes 3 jezy!

Jarní akce

Přes zimu se všichni vodáci teší na jaro a tradiční odemykání všemožných řek, říček a potoků. Doufáme, že počasí bude přívětivé a příroda nám dopřeje dostatek vody! 

Na jaře se můžete těšit na odemykání např. Doubravy, Chrudimky či velikonočního Mastníku. 

Kalendář akcí 2020​

Zrušené akce