Objednat lodě na vodácké akce

Máte problémy s vyplněním formuláře? Zavolejte nám na 604 904 737 nebo nám svoji objednávku pošlete emailem na info@pujcovna-lodi.cz.

NOVINKA! Nyní při vyplňování formuláře hned vidíte, zda máme volné lodě (ano) na uvedený termín, či nikoliv (ne). Pokud lodě nemáme, můžete se sami podívat, jestli jsou volné na jiné řece či v jiném termínu.

DIVOKÁ ORLICEplastové kanoe mohou doplout do Potštejna, vše nafukovací (baraky i rafty) sbíráme v Bohousové. V případě, že není elektrárna odstavena, je Litický oblouk sjízdný jen pro plastové kanoe. Děkujeme za pochopení. 

Způsob platby
Pronájem lodí zaplatíš dopředu a máš za to nižší cenu. Objednávku lze změnit nebo zrušit ještě 2 dny před vyplutím bez storno poplatků, 1-0 dnů před vyplutím storno 100 %.
Platíš sice vyšší cenu, ale za pronájem lodí zaplatíš až na místě při převzetí hotově. Platíš jenom to vybavení, které si skutečně půjčíš.
Sleva 10 % na studentskou kartu
Vztahuje se pouze na ty lodě, na kterých pluje alespoň 1 držitel karty, tj. 1 loď = 1 platná studentská karta = sleva 10 % na loď. V případě různých typů plavidel se sleva uplatňuje na dražší loď.
Cena za objednávku

Kontaktní informace

Slevový kupón
Máte-li od nás slevový poukaz, uveďte zde jeho číslo.
Zpráva pro půjčovnu

Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami a potvrzujete, že jste se seznámili s tím, jak ochraňujeme Vaše osobní údaje dle GDPR.

  Storno