Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci,

lodě zůstanou ještě nějaký čas zazimované, ale vy už můžete plánovat letní dovolenou a využít 10% slevu first moment. Vztahuje se na objednávky vytvořené a zaplacené do konce března.

V dubnu se s námi vydejte na některou z jarních akcí!

Vaši Sambáci

Více aktualit

Půjčovna lodí SAMBA

O Půjčovně lodí SAMBA na Sázavě a Otavě

V létě roku 2006 vypluly na české řeky první kánoe pod hlavičkou čerstvě založené vodácké cestovky Povoda. První rok jsme uspořádali asi 10 vodáckých zájezdů na české řeky, v dalším roce jsme se podívali kousek za hranice ČR - na Slovensko - a dnes vozíme vodáky pádlovat po celé Evropě. O dva roky později, než vodácká cestovka Povoda, vznikla Půjčovna lodí Samba. Ukázalo se, že po přátelské půjčovně lodí, která udělá pro vodáky vše, co je v jejích silách, je veliká poptávka, a tak Samba brzy přerostla svoji starší vodáckou sestru.

Dnes máme na Sázavě, Otavě, Ohři a Lužnici několik stovek kanoí Samba a několik desítek raftů. Díky spolupráci s vodáckými kempy se nám povedlo vybudovat širokou síť loděnic, kam si můžete přijít pro lodě, jak se vám hodí, a navíc neplatíte za dopravu lodí. Zvolit si ale můžete libovolnou trasu na Sázavě, Otavě, Ohři, Lužnici, nebo Moravě, lodě po dohodě zavezeme kamkoliv (i na jiné řeky).

Kanoe Samba jsme zvolili po vyzkoušení různých kanoí od všech českých výrobců - kanoe Samba se ukázaly jako nejpohodlnější a nejstabilnější. V nabídce máme také celou škálu kajaků od firmy Železný, včetně nejnovějších Raptorů a Veloců od ZET. Raftům jsme se dlouho bránili, přeci jenom to není to pravé plavidlo na klidné české řeky, ale pro rodiny s malými dětmi nebo pro lidi, kteří se na kanoích bojí, jsou nenahraditelné. Proto máme v naší nabídce 4-místné a 6-místné rafty od firmy Gumotex.

Díky úzké spolupráci s CK Povoda máme k dispozici tým zkušených instruktorů, kteří se o vás postarají na firemních akcích, nebo zajišťují bezpečnost na školních vodáckých kurzech.

Naše práce nás baví a snažíme se ji dělat co nejlépe. Naším cílem je, abyste si svoji vodáckou dovolenou náležitě užili a odnesli si jenom ty nejlepší vzpomínky. O tom, že se nám to snad daří, se můžete přesvědčit v ohlasech od našich klientů.

Ve volném čase, což bývá brzy na jaře, nebo na podzim, vyrážíme na vodu po Evropě i do světa - měli jsme to štěstí, že jsme na raftech splouvali Zambezi a další řeky v Africe, sjižděli jsme divoké řeky v Gruzii, často se vracíme do Bosny, nebo do Albánie, na jaře jezdíme na kajacích do Rakouska. Nejzajímavější zážitky z našich cest popisujeme na našem blogu.

Těšíme se na Vás na vodě, nebo v naší loděnici v Českém Šternberku.

Anička a Honza (majitelé Půjčovny lodí Samba)

anicka_honza_pujcovna_lodi