Výprodej vodáckého vybavení

Aktuální informace o prodávaném vodáckém vybavení vám rádi podáme na e-mailu info@pujcovna-lodi.cz nebo na tel.: 604 904 737.

Vodácké vybavení je k vidění nebo k vyzvednutí na hlavní základně Půjčovny lodí Samba v Českém Šternberku (41. km dálnice D1, sjezd Šternov). Vesty je možné poslat na dobírku.

Pádla

Prodáváme použitá kanoistická pádla, která je možné zakoupit pouze osobně v Českém Šternberku. Při minimálním počtu 10 ks lze pádla zaslat (po domluvě). 

Cena za nepoškozená použitá pádla je 500 Kč/ks, použitá pádla s chybějící nebo roztrženou bužírkou, ale jinak bez závad, je 400 Kč/ks.

Nafukovací kanoe Baraka

Prodáváme použité nafukovací dvoumístné kanoe Baraka s vylévacím komínem. Baraky jsou vhodné jak na divokou vodu, tak na méně náročnou turistickou vodu.

Cena je 12 000 – 18 000 Kč bez DPH podle stáří a míry opotřebení. Platba v hotovosti. 

Tel. kontakt pro prodej je 604 904 737 nebo mail info@pujcovna-lodi.cz.

Plovací vesty

MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO

K prodeji máme starší model dospělých vest, v dobrém stavu. Cena je 300 Kč/ks. 

Starší dětské vesty (do 7 let) s potiskem Půjčovna lodí Samba. Cena je 750 Kč/ks.

Kanoe SAMBA (od CK Povoda – různé barvy)

MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO

Prodáme použité kanoe Samba 4,5 (dvoumístné). Podle našeho názoru se jedná – co do jízdních vlastností – o nejlepší kanoe na trhu. Jsou stabilní, pohodlné, vejde se do nich i rozměrnější vodák, mají praktická plastová ucha na přenášení. Vlnolamy vpředu zabraňují zalévání, takže na nich můžete vyrazit i na divočejší vodu.

Prodávané kanoe nepochází přímo z Půjčovny Samba, ale ze spřátelené CK Povoda – na vodu tedy jezdí pod dozorem instruktorů a díky tomu nejsou nijak zvlášť opotřebované.

Kanoe mají různé barvy a vlastní jména.

tel. kontakt pro prodej a info o kanoích Samba - Honza 732 755 918