Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci,

lodě zůstanou ještě nějaký čas zazimované, ale vy už můžete plánovat letní dovolenou a využít 10% slevu first moment. Vztahuje se na objednávky vytvořené a zaplacené do konce března.

V dubnu se s námi vydejte na některou z jarních akcí!

Vaši Sambáci

Více aktualit

Půjčovna lodí SAMBA

Firemní akce na vodě - teambuilding

Pusťte práci k vodě! V kanoích, nebo na raftech výborně stmelíte váš pracovní kolektiv, užijete si spoustu zábavy a večer v kempu, nebo v hotelu u vody své vodácké úspěchy společně oslavíte.

Nabízíme:

  • Zapůjčení kanoí, raftů, kajaků, paddleboardů
  • Půldenní až vícedenní firemní programy na vodě
  • Výlety na kolech a koloběžkách
Firemní akce na vodě, teambuilding

Doplňkové služby

Rádi pro Vás zajistíme i ubytování v kempu, chatičkách či hotelu u řeky. Dále stravování, dopravu autobusem na místo akce i zpět, večerní grilovačku nebo DJe či živou kapelu k tanci a zpěvu. Dobře známe okolí řek Sázava, Otava, Lužnice a Ohře, rádi však zavítáme i do jiných lokalit.

Příklady realizovaných programů

Akce připravujeme na míru, dle požadavků klienta. Pro Vaši inspiraci zde uvádíme příklady několika akcí, které jsme v minulých letech uskutečnili.

Oblíbený 1-denní výlet na lodích z Kácova do Českého Šternberka s večerním grilováním

Výlet začíná u kácovského pivovaru, kde se nasedne do kanoí nebo raftů. Po 6,5 kilometrech a 2 jezech je čas na oběd v Masarykově táboře YMCA. Následuje druhá polovina plavby do Českého Šternberka. Výlet lze zpestřit hrami na vodě pod vedením našich instruktorů. V cíli je připraveno grilování v Parkhotelu Český Šternberk s výhledem na hrad. Posezení uvnitř či venku u ohýnku lze doplnit hudbou (Dj, kytara...).

2-denní pobyt v kempu Horka s výlety na lodích a koloběžkách

Za chladnějšího říjnového počasí jsme k ubytování využili chatiček a volili sportovnější program pro zahřátí. První den 16 km na kanoích do kempu Omaha a druhý den výlet na koloběžkách přes Zruč nad Sázavou (rozhledna a zmrzlina byly top) do Chabeřic a zpět. Sluníčko nás odměnilo a víkend jsme si užili.

4-denní teambuildingový program na Hronu

Na Hronu jsme si užili 2 dny na vodě, další den jsme strávili na suchu - věnovali jsme se lezení, hráli jsme hry na týmovou spolupráci, vyzkoušeli jsme si nízká lana. Poslední den se konala soutěž jednotlivých týmů na principu "Adventure race". Po pádu letadla v nedostupné krajině museli účastníci nejdřive vyšplhat na skálu, kde získali mapu. Podle té se dozvěděli, kam mají dále jít. Když narazili na řeku, přesedli do lodí, zdolali divoký úsek řeky. Na závěr v kempu ještě překonali bažinu, až se ve zdraví dostali do hospody, kde je po náročném výkonu čekala zasloužená odměna.

Ceník firemních akcí

Ceny se odvíjí od počtu účastníků, zvoleného programu, typu ubytování a místa akce. Pro vypracování nabidky nám pište na email: info@pujcovna-lodi.cz . Našimi cenami budete příjemně překvapeni.