Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci,

meteorologové na následující dny (Po, Út, St) hlásí deště a vypadá to, že Otava bude zase na chvíli sjízdná i z Radešova a možná poteče i Čeňkárna! Letos máme nově na Otavě nafukovací kanoe Baraka, které čekají, až je někdo vyveze wink

využijte dostatku vody a svezte se v květnu z Týnce do Pikovic! Třeba v sobotu 18.5. hlásí slunečné počásko yes

Nejbližší vodácké akce: 
Ideální možnost seznámit se se základy vodáctví a zkusit si jízdu na kanoi s instruktory je 26.5., kdy jsme pro vás připravili Vodáckou školu pro začátečníky.

Více aktualit

Půjčovna lodí SAMBA

Firemní akce na vodě - teambuilding

Pusťte práci k vodě! V kanoích, nebo na raftech výborně stmelíte váš pracovní kolektiv, užijete si spoustu zábavy a večer v kempu, nebo v hotelu u vody své vodácké úspěchy společně oslavíte.

Nabízíme:

  • Zapůjčení kanoí, raftů, kajaků, paddleboardů
  • Půldenní až vícedenní firemní programy na vodě
  • Výlety na kolech a koloběžkách
  • Suchozemský program - nízká lana, teambuildingové hry, pěší výlety, koloběžky..
Firemní akce na vodě, teambuilding

Doplňkové služby

Rádi pro Vás zajistíme i ubytování v kempu, chatičkách či hotelu u řeky. Dále stravování, dopravu autobusem na místo akce i zpět, večerní grilovačku nebo DJe či živou kapelu k tanci a zpěvu. Dobře známe okolí řek Sázava, Otava, Lužnice a Ohře, rádi však zavítáme i do jiných lokalit.

Příklady realizovaných programů

Akce připravujeme na míru, dle požadavků klienta. Pro Vaši inspiraci zde uvádíme příklady několika akcí, které jsme v minulých letech uskutečnili.

Oblíbený 1-denní výlet na lodích z Kácova do Českého Šternberka s večerním grilováním

Výlet začíná u kácovského pivovaru, kde se nasedne do kanoí nebo raftů. Po 6,5 kilometrech a 2 jezech je čas na oběd v Masarykově táboře YMCA. Následuje druhá polovina plavby do Českého Šternberka. Výlet lze zpestřit hrami na vodě pod vedením našich instruktorů. V cíli je připraveno grilování v Parkhotelu Český Šternberk s výhledem na hrad. Posezení uvnitř či venku u ohýnku lze doplnit hudbou (Dj, kytara...).

2-denní pobyt v kempu Horka s výlety na lodích a koloběžkách

Za chladnějšího říjnového počasí jsme k ubytování využili chatiček a volili sportovnější program pro zahřátí. První den 16 km na kanoích do kempu Omaha a druhý den výlet na koloběžkách přes Zruč nad Sázavou (rozhledna a zmrzlina byly top) do Chabeřic a zpět. Sluníčko nás odměnilo a víkend jsme si užili.

4-denní teambuildingový program na Hronu

Na Hronu jsme si užili 2 dny na vodě, další den jsme strávili na suchu - věnovali jsme se lezení, hráli jsme hry na týmovou spolupráci, vyzkoušeli jsme si nízká lana. Poslední den se konala soutěž jednotlivých týmů na principu "Adventure race". Po pádu letadla v nedostupné krajině museli účastníci nejdřive vyšplhat na skálu, kde získali mapu. Podle té se dozvěděli, kam mají dále jít. Když narazili na řeku, přesedli do lodí, zdolali divoký úsek řeky. Na závěr v kempu ještě překonali bažinu, až se ve zdraví dostali do hospody, kde je po náročném výkonu čekala zasloužená odměna.

Ceník firemních akcí

Ceny se odvíjí od počtu účastníků, zvoleného programu, typu ubytování a místa akce. Pro vypracování nabidky nám pište na email: info@pujcovna-lodi.cz . Našimi cenami budete příjemně překvapeni.