Aktuálně v Sambě

Že je brzo na plánování letní dovolené? Kdepak! Objednej a zaplať lodě do konce března a využij 10% slevu First moment. Více info v ceníku u jednotlivých řek, na tel. 604 904 737 nebo info@pujcovna-lodi.cz.

Samba hlásí zazimováno! Děkujeme za přízeň v letošní prapodivné ale nakonec krásné sezóně a budeme se na Vás těšit opět příští rok! 

Při troše štěstí a žádných omezeních se můžete těšit na tradiční jarní akce. Nové termíny budeme aktualizovat v průběhu zimy.

Tak zase někdy na vodě Ahój!

Vaši Sambáci

Více aktualit

Vodácké akce

Sázavský Samba Maraton

Sázavský Samba Maraton Logo

Sázavský Samba Maraton je vytrvalostní závod pro širokou vodáckou veřejnost na plastových kanoích. Trasa je obvykle dlouhá kolem 42 km. Náročnost trati i limit pro dokončení závodu jsou nastaveny tak, aby to zvládl každý.

Odměnou pro nejlepší závodníky jsou věcné ceny od sponzorů závodu. Navíc všichni, kdo dorazí do cíle v limitu, jsou zařazení do slosování o kánoi Samba od hlavního sponzora (ŽELEZNÝ)

-> oficiální stránky maratonu

Termín příštího Samba Maratonu

Sobota 24.4.2021

Sázavský Samba Maraton

Trasa ročníku 2021

Sambamaraton se nečekaně opět přesunul na září! Doufáme, že bude dostatek vody a bude se moci závodit na trase ze Zlenic (u Kormorána) přes potkávací kolečko na Zbořeném Kostelci, až do Pikovic. Trasa měří ,jen´ 36 km, závod je ale okořeněn potkávacím kolečkem ve Zbořeňáku a výběh na zříceninu. U Zbořeného Kostelce bude připravené občerstvení pro závodníky. Po občerstvovačce už jen závěrečný sprint skrz peřejky do Pikovic! 

Prozkoumat trasu závodů můžete zatím třeba na MAPCE TRASY MARATONU.

I v roce 2021 budou startovat loňské nové kategorie Půlmaratonu, který je určený hlavně pro dospělé s dětmi! Trasa pro tuto kategorii bude o poznání kratší. Po startu ve Zbořeném Kostelci na závodníky čeká 19 km tekoucí Sázavy s několika jezy a peřejemi! Cíl mají všichni účastníci stejný - Pikovice.

Pořadatel maratonu

Půjčovna lodí Samba a CK POVODA 

Hlavní sponzor maratonu

logo zelezny

výrobce plastových kanoí a kajaků 

Další sponzoři:

Logo Water Element    Logo Profiplast     Logo Made Group    

Přihlášky:

Pro přihlášení použijte ONLINE FORMULÁŘ ZDE.

Pokud byste s vyplněním formuláře měli problémy, pošlete nám přihlášku na e-mail info@pujcovna-lodi.cz nebo volejte
na tel.: 604 904 737.

Ubytování na startu:

Maraton je sice až v sobotu, ale doporučujeme na místě před startem přespat... Jednak nebudete muset v sobotu tak brzo vstávat a druhak si s námi můžete připít na zdraví a zahrát na kytáru u ohýnku. Všichni jste vřele zváni... My tam určitě budeme :-)

Co se týče spaní, lze přespat ve vlastním stanu v kempu nebo se ubytovat v hotelu... Více informací najdete na webu hotelu Kormorán: kormoran-ubytovani.cz

Rezervace pokojů, prosím, řeště přímo s kempem, děkujeme...

tel: +420 602 304 026
mail: hotelkormoran@seznam.cz