Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci,

lodě zůstanou ještě nějaký čas zazimované, ale vy už můžete plánovat letní dovolenou a využít 10% slevu first moment. Vztahuje se na objednávky vytvořené a zaplacené do konce března.

V dubnu se s námi vydejte na některou z jarních akcí!

Vaši Sambáci

Více aktualit

Půjčovna lodí SAMBA

Reference půjčovny lodí SAMBA

7.7.2021

Jste nejlepší, už jste naši, už jsme Vaši. Na furt"

12.7.2021

Velmi mě potěšilo vstřícné jednání. Oceňuji spolupráci, rady a okamžité řešení změn v množství lodí, barelů, aj., při objednávání, výdeji i vracení. Děkuji, za takové jednání vás rád doporučím.

12.7.2021

Už jsme s vámi byly poněkolikáté a vždy bez problémů. Líbí se mi, že se dá s vámi domluvit i jiné místo sběru, když třeba nevyjde počasí a s dětmi je i těch pár km očistec. Bez poplatku, jen zavolat a domluvit se. Nevím, jak vybíráte lidí do firmy, ale nikde jsem se zatím nesetkal s neochotou či arogancí. Vždy mám pocit, vždy se nám někdo věnuje naplno a i přesto, že občas musíme vyměnit tu pádlo kvůli barvě, vestu protože napoprvé to vypadalo o.k. Zkrátka než vyplujeme z vašich půjčoven, tak jsme spokojeni. Takže velké DĚKUJEME nejen vaší firmě, ale hlavně vašim zaměstnancům. Jsou skvělí! A i proto se s nimi už brzy opět shledáme. Zkrátka se Sambou na vodě jsme všichni v pohodě. Tak to je moc i na mě. Přestávám pít!

20.6.2020

Nejen že slečny na telefonu volají zpátky, na místě vyzvednutí je jeden člověk co pomocí moderních technologií najde zakázku, ukáže kde co najdem, nafoukne lod, utře ji od deště a ještě vysvětlí kde se lodě vrací. Ma vodu jezdím od revoluce ale tohle jsem ještě nezažil. Děkujeme. Jo ještě se šetří papírem a netisknou se nesmysly. Děkujeme. Jo a s loděma zachází slušně, což mne na rozdíl od konkurence mile překvapilo.

15.6.2020

Naprostá náhoda, ani jedna lodička volná, přesto se nám podařilo na vodu vyjet. Skupinka vodáků u výdejního místa původní počet objednaných lodí nepotřebovala, tedy jsme zavolali na základnu a slečna na telefonu velmi ochotně vyplnila rezervaci, poslala ji do systému a borec na výdejním místě nám zbylé lodě půjčil. Vše bylo pružné a proběhlo bez problémů. Moc děkujeme!

29.6.2019

Neuvěřitelně rychlá reakce, tzn. potvrzení toho, že lodě opravdu jsou. A hlavně je to srozumitelné, vím přesně, co se děje a co mám dělat.

10.8.2019

Původně jsme telefonovali do jiné půjčovny, ale než jsem dne jejich instrukcí našla stránky, kde mám vše objednat a jak online zaplatit, manžel mezitím jednoduše a bez platby předem a tak rychle u vás telefonicky objednal to, co jsme chtěli. A bylo to Super, jednoduchost zvítězila.

15.8.2019

Překvapila nás oproti předchozím rokům neuvěřitelná přeměna půjčovny v Sušici, pořádek, vkusně upravené prostory, ochotná slečna v okýnku ve všem vyšla vstříc, kluci připravili lodě až pod nos a pobavili nás skvělí vodáčtí psi.

17.8.2019

Dobrý den,

minulý víkend jsem si u Vás půjčovala lodě na sjezd Sázavy z obce Sázava do Zlenic. Tato víkendová akce byla naplánovaná jako náš firemní teambuilding. I přes málo vody naněkterých úsecích to byla zábava a musím přiznat, že jako tým jsme byli i před tímto víkendem skvělá skupina, ale po této akci, kterou jsme si všichni užili na maximum, držíme pohromadě ještě víc.

Díky za celou komunikaci s Vámi a díky za lidi, které tam máte :)

1.10.2017

Ahoj Sambo,

ještě jednou děkuji za perfektní servis. Vysoce oceňuji především vstřícnost a operativnost všech členů týmu, na které jsem narazil a prověřil je svými poněkud nestandardními prosbami. V budoucnosti se k vám budeme vždy rádi vracet. S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Daniel

5.6.2017

Ahooj!

Děkujeme za velmi dobrý servis a vstřícnost! Příště s váma zase rádi vyrazíme!

Honza

29.5.2017

Ahoj

včera jsem se účastnila vaší vodácké školy pro začátečníky a naprosto to předčilo moje očekávání. Skvělí lidé, moc fajn instruktoři a navíc nádherné počasí :). Moc jsem si celý den užila. Skvělý zážitek!

Moc díky a těším se někdy příště.

Krásný den.

30.7.2016

Ahoj,

dne 28.7. jsme měli půjčenou třímístnou loďku Samba. Loďka je tedy hodně stabilní, pro výpravu s dětmi anebo pro začátečníky je dobrá.  Mě osobně nesedla, přišla mi  hůř ovladatelná a těžká. Byla v pořádku, jen mi mrzelo, že neměla sňůrek na koníčkování a houbu na vysoušení. Co se mi moc líbilo, odběrová  a dodací místa, obsluha byla pohotová a i milá. Ještě jedna věc, ve Šternberku je horší výstup na břeh, kdybych tam byla sama jen s dcerou, která je hendikepovaná a s loďkou mi pomoct nemůže, určitě bych jí až na silnici sama nedostala, je mi jasné, že nemůžete každému vytahovat loďku až na silnici ale v těchto případech, byste s tím měli umět pracovat, jen poznatek pro Vás, se nad tímto zamyslet. Mám zkušenosti i s jinými půjčovnami a z toho co jsem mohla vidět, Vás hodnotím kladně.:-)

S přáním krásného dne, Katka

14.6.2016

Už po několikáté si od vás půjčujeme lodě, jste super, díky celému týmu, hlavně na Sázavě. Kvituji nové a přehlednější stránky, prima změna. Jen jsem nenašla propojení na fb – chtěla bych sdílet , že jste fajn, je na vás spoleh a díky vám mám nezapomenutelné zážitky, o které se ráda podělím mezi svými známými. Zorka

28.7.2015

Vše naprosto v pořádku. Spokojenost. Oba kluci na předávce i odevzdání byli profíci. Díky a za rok zase nashledanou C. Tuma

20.7.2015

Ahoj, aj napriek nášmu skoršiemu ukončeniu splavu (zdravotné problémy) sme si to užili. Týmto Vám chcem poďakovať za Vaše služby, ktoré sú na skvelej úrovni. S pozdravom, Patrik

8.7.2015

I já bych chtěl poděkovat půjčovně za pomoc v nouzi. Sami jsme si zavinili potíže a museli jsme zkracovat plavbu. Půjčovna nám umožnila odevzdat lodě jinde a kvůli našemu opoždění se pro nás řidič operativně vrátil zpět. Takže díky! Tomáš

7.7.2015

Ahoj všem, chtěla jsem vyjádřit uznání a veliké poděkování půjčovně za její omluvu a rovněž za slevu poskytnutou nám za zdržení a komplikace způsobené neúmyslným zaviněním pracovníků půjčovny. Přes prvotní nedorozumění bylo nakonec vše vyřešeno k oboustranné spokojenosti. Půjčovnu považuji za solidní firmu a ráda jejich služby v budoucnu opět využiji. Veronika

7.7.2015

Maximální spokojenost, výborné služby, příjemné kolegyně na telefonu. Děkuji. Eva Treznerová

28.6.2015

Ahoj,

děkujeme za týden jedeme s vámi Lužnici. Jste moc fajn.

27.6.2015

Ahoj!

Chtěla bych vám všem touto cestou mnohokrát poděkovat za skvělý přístup k naší "vodácké svatbě" :-)

Přestože jsme měli plno požadavků, přání a událo se během naší plavby spousta změn, vypořádali jste se s nimi s noblesou, profesionálně a velice, velice vstřícně! Ať už to bylo na samém začátku objednávky s vašimi radami, při vyplouvání v Českém Šternberku, v průběhu plavby v Ledečku, v Týnci i po cestě po telefonu a také při odevzdávání lodí v Pikovicích. Prostě v každém okamžiku jsme byli s vašimi službami maximálně spokojeni! DÍKY VÁM za vaši péči.

Zdravíme a rádi se k vám budeme vracet ...

Ivana a Martin Engelmannovi (i všichni svatebčané) :-)

3.5.2015

Absolutně vynikající a vstřícný personál - zavolali jsme ve svátek práce, kdy se dokonce hrálo MS v hokeji, a nikdo nebyl tou dobou u PC. Během 10min telefonicky vyzjistili, zda v místě, odkud jsme chtěli vyrážet, bude potřebné vybavení a obratem volali, aby nám  sdělili pro nás dobrou zprávu - že ANO. (Byla nabídnuta i možnost, že pokud neseženou někoho, kdo by u PC byl, zavolají i v 11 večer, aby nám řekli, zda pro nás mají loď!). Obrovské díky a poklona! Jste nejlepší!!!

19.8.2014

Naše skupinka je vždy "složitá" (30 dětí, 3 x změna místa odjezdu, 40 x výměna velkého pádla za malé a malého za velké, nedokončení trasy do loděnice...) přesto byl každý ze Samba týmu vždy vstřícný a tolerantní. Díky za to.

16.8.2014

Chtěli bychom poděkovat Ládíkovi a jeho kolegovi za jejich obrovskou trpělivost a přístup k našim změnám na poslední chvíli. Nádherná dovolená. Díky.

26.7.2014

Byli jste úžasní. Dokázali jste pružně reagovat na naše veškerá přání a změny plánu. Z celé vaší práce je cítit profesionální přístup a touha pomoci mokrému, přiopilému vodákovi. Mockrát děkujeme! Ahooj! :)

30.6.2014

Vaši půjčovnu můžu jen a jen doporučit. Ochota vyjít vstříc, veškerá domluva bez problémů. Původně jsme měli jet na raftu úsek Sušice-Horažďovice, ale jelikož bylo málo vody a my chtěli jet hned od prvního dne, nebyl problém vzít si raft vyfouknutý, přejet autem do Horažďovic a sjet do Katovic. Ještě jednou velký dík a někdy zase Ahoooooj :o)

11.6.2014

Ahoj Aničko,

všichni nám děkuji za výživnou a zdařile připravenou akci.

Vše se krásně povedlo, nikde to ani nezadřelo a dle mého celou akci zachránil druhý autobus!, protože to bylo opravdu daleko J. Ale ten bazén před hotelem a sportoviště stály za to. Personál byl vstřícný a trpělivý. Navíc jsme si domluvili pronájem projektoru, jak jsem ráno zmínila.

Ještě jednou díky moc za celou akci a přeji hojnost dobrého,

Pavlína

5.5.2014

Ahoj!

Moc Vám děkuji za bezvadně připravenou sobotní Orlici a zvláště pak za Vaši pomoc jedné naší posádce, které to letos moc nevyšlo!

Srdečně zdraví a těší se na další vodu s Vámi Mirek Šnajdr

18.8.2013

Dobrý den,

minulý týden jsme ve Šternberku trávily "sportovní týden pro ženy", naše cvičitelka nás ve středu přesvědčila, že pojedeme z Kácova do Šternberka lodí. Většina z nás jsme "vodou nepolíbené", jízdy jsme se obávaly. Naši nervozitu a obavy brzy rozptýlili  pracovníci Vaší půjčovny. Nejprve zajistili tzv."průvodce" Daniela (říká si Danny) a pak neskutečně vstřícná Luďa přímo v Kácově, která instruktáží rozptýlila poslední naše obavy. Všechny jsme si vodu užily a budeme dlouho na nádherný týden vzpomínat i díky VÁM a Vašim zaměstnancům.

Velmi touto cestou děkujeme za vynikající přístup i služby - prosíme o tlumočení poděkování Dannymu a Ludě, velmi rády se k Vám příští rok opět vrátíme:-).

Přeji Vám mnoho úspěchů i spokojených klientů :-).

Za spokojené "cvičenky a vodačky" AHOJ

30.7.2013

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval, poněvadž jsem se nyní několik dní proháněl po řece půjčenou lodí SAMBA 4.5.

Dopředu jsem se toho obával hlavně z důvodu mojí fyzické konstrukce. Měřím neuvěřitelných 197cm a vážím v současné době 130 kg.

Tak jsem se obával 2 aspektů. Tím prvním je, stabilita kanoe, pokud jí někdo takto posune těžiště směrem nahoru a druhý aspekt je zda se tam vůbec vecpu. Bylo to upřímně řečeno mnohem pohodlnější nežli je trápení mne v osobním automobilu.

Proto ještě jednou děkuji za tento zážitek + klidně si mne zařaďte mezi reference.

18.7.2013

Dobrý deň pani Moravová,

veľmi Vám ďakujeme za organizačnú prípravu splavu a za úžasného inštruktora Jaromíra Svobodu.

Jeho profesionálne kvality, skromnosť, otvorenosť, srdečnosť, trpezlivosť a na ubytovaní na zámku aj profesionálne hudobné majstrovstvo za klavírom nás tak očarili, že Vám s radosťou oznamujeme, že po predbežnej ústnej dohode s ním plánuje viacdňový (zrejme 5 dňový) splav 2014 pod jeho vedením.

Prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov, ktorí budú opakovane využívať Vaše služby a robiť Vám živú reklamu v SR... :-))

S úctou

Igor Bukovčák

19.6.2013

Ahoj Aničko,

Za celý vodácký tým Rádia Impuls chci Tobě a Povodě poděkovat za půjčení lodí a vybavení, skvělá spolupráce. Takže se těším zase někdy příště! J

František Matějíček

16.6.2013

Milá Aničko,

mám sice zpoždění, ale aspoň takhle ještě jednou děkujeme za půjčení lodí

se všemi těmi našemi přeobjednávkami, za mimořádnou vstřícnost a  ...no prostě nadále vás budeme velebit a doporučovat.

Díky za úžasný víkend, Eva.

.3..8.2012

Ahoj, děkujeme Vám za čtyři krásné dny na Sázavě. Přesto, že jsme se rozhodli na poslední chvíli, vyšli jste nám vstříc. Máte báječně sladěn neformální přístup a precizní služby. Ještě jednou díky. Ahoj Štěpánka s rodinou

21.6.2012

Ahoj , chceme Vám všem poděkovat za kvalitní služby při přepravě lodí a ostatní bagáže ve dnech 14. - 16.6. 2012 na Sázavě. Tekutý pozdrav z jihu pro Aničku a Markétu jsem předal Vašemu řidiči , snad se k Vám dostal. Ještě jednou dík a snad někdy příště. Ahoj. Vodácká parta z Rakvic

19.6.2012

Ahoj Aničko,

Za celý vodácký tým Rádia Impuls chci Tobě a Povodě poděkovat za půjčení lodí a vybavení, skvělá spolupráce. Takže se těším zase někdy příště! J

František Matějíček

11.6.2012

Ahoj,

chtěl jsem poděkovat za perfektní služby a součinnost při sjíždění Lužnice. Řidič byl fajn a ve všem nám vyhověl, i když jsme kvůli počasí měnili program. Ještě jednou děkuji a příští rok se zase budu těšit na spolupráci.

Ahoj,

Tomáš

4.6.2012

Ahoj,

musím chválit ještě jednou a snad moje řádky pomohou k ještě větší spokojenosti dalších vodáků využívajících vaše služby.
Vaše loď je super, ostatní na lodích z jiné půjčovny pořád houbovali a na jezech se sekli, vaše loď bez problémů.
Ale navíc : dle mých informací jste ten den (sobota, 55cm) nepůjčovali rafty a všem vysvětlili, že se to nedá jet. Jiná půjčovna je půjčí klidně a bez jakéhokoli varování, že se to v podstatě nejede, ale nese a neustále tahá. A jak se nám jelo je při vracení lodí nezajímalo... U vás se kluci hned ptali, jak se jelo a není důležitý papír a peníze, ale spokojenost vodáka.
Chápu, že firma musí i vydělávat, ale spokojený klient jednak příjde zase a hlavně přivede i další. Jen mne mrzí, že jsme na tohle přišli až po 8 letech u jiných půjčoven. Vždy totiž byla voda a nemuselo se nic rušit či přehazovat nebo jinak vracet a tudíž nevyplavaly na povrch nedostatky.
Tak ještě jednou díky a příště od 65 výše a jedině s vámi!

Zuzana

25.5.2012

Ahojte,

Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval za váš perfektní servis a podporu našeho závoduPosázavský Drsoň.

Pár ilustračních fotek zde.

Díky moc a těším se na další spolupráci - Karel

21.6.2010

Ok, toto sedí, je to v pořádku. S vaší půjčovnou jsme byli spokojeni, můžeme jen doporučit. Lodě Samba jsou fakt vynikající.

Děkuji. Ivan Večl, KČT Mělník

16.6.2010

Ahoj, děkujeme za lodě a super servis. Budeme dále doporučovat :-)

JIŘÍ ŠTĚPÁNEK

Vodácká škola zdarma 1.5.2012

2.5.2012

Ahoj Aničko! Zas tak drsné to skutečně nebylo a vyzkoušel jsem si mnoho dávno zapomenutých věcí. Díky! Ještě bych se chtěl zeptat, zda budou někde k vidění fotky, které tam kdosi ze Samby dělal... Ještě jednou díky za skvělý den! a zase někdy příště - temín už se nám rýsuje G. B.

2.5.2012

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za nádherně strávený den s Vaší vodáckou školou.

Velké díky Řízkovi a Štěpánovi. Kluci byli jste ohromní!

Děkují začátečníci z Ústí nad Orlicí Lenka a Petr

1.5.2012

Ahoj,

chci moc poděkovat za výbornou organizaci dnešního vodáckého dne a jmenovitě našim instruktorům Štěpánovi a Řízkovi. Někdy ahoj s kanojema Samba :-)

Radka Houšková s rodinou

Školní vodácké kurzy

(ve spolupráci s CK POVODA)

Sázava 2012 pro SPŠ Panská

Ahoj Honzo,

Vodák se mi moc líbil. Hlavně se také moc líbil dětem. Byla to super akce.

Obě naše instruktorky Víla a Borůvka jsou moc prima správné holky. Za čtyři krásné pohodové dny nás mnoho naučili nejen s loděmi, ale také o vztazích mezi námi, o pobytu v přírodě a tak vůbec. Chtěl bych jim za celý vodák moc poděkovat.
Chtěl bych také poděkovat celé vaší firmě. Jste nepochybně správná parta, která dělá lidem radost.
Doufám, že budu mít možnost, zase s vámi jet.
Děkuji také za vystavené fotky. Dětem jsem už na ně poslal odkaz.

Přeji mnoho zdaru. Ahoj!

Jirka Novotný, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1

 

Sázava 2012 pro PJZŠ Horáčkova

Ahoj Aničko,

ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za vodácký kurz, hlavně Tomášovi a Marušce, byli oba výborní.

 

Irena Matyášová, PJZŠ Horáčkova 1 100, Praha 4

Sázava 2012 pro SŠAK Hradec Králové

Ahoj,

Ve dnech 25.6. – 27.6. jsem jeli s vaší cestovkou sjezd řeky Sázavy. Doprovázel nás instruktor Simba. Chtěla bych mu touto cestou „udělit“ velikou pochvalu J. Byli jsme moc spokojeni - jak s instruktorem, tak s organizací zájezdu - díky – a třeba zase příště.

S pozdraven, Zlata Karpíšková SŠAK Hradec Králové

Hron organizovaný pro SPŠ Mladá Boleslav v červnu 2009:

Ahoj, děkuju za perfektní uspořádání kurzu, výborné instruktory (vyřiď jim ještě jednou díky..), počasí....atd. A doufám, že i v budoucnu se najde nějaké akce, kterou by jste pro nás mohli uspořádat.
Snad i z Vaší strany proběhlo vše v pořádku. Z naší, až na ty studenty to šlo. Další akce už budou jen výběrové a v menším počtu, o to snad ještě zajímavější.
Přeju krásné dny, ať se daří.

Ladislav Schejbal SPŠ Mladá Boleslav

Divoká a Tichá Orlice pro ZŠ Komenského Trutnov

Vážení a milí přátelé CK Povody,

děkujeme za vedení a oganizaci vodáckého kurzu, který zpočátku vypadal velmi deštivě. Po tréninku na rybníku jsme hned druhý den ujeli 17 km ze Záměle do Čestic. Odborné zásahy profesionálních instruktorů (Dan, Markéta, Zbyněk, Lucka, Tomáš a Tomáš) nám pomohly při nechtěném koupání některých posádek. I když jsme nejmíň dvakrát zmokli, asi to nevadilo, protože jsme se vypravili ještě další den z Borohrádku do Týniště. Přesuny lodí a lidí klaply načas a bez problémů. Zkrátka pohoda. Nakonec nám přálo i počasí, a tak byla dobrá nálada při vodním pólu a vodních hrách na břehu v Albrechticích.
Všichni překonali strach z vody a ti, kdo měli na Orlici první vodácký křest budou doma určitě vyprávět.

ZŠ Komenského Trutnov - Lenka J.

Sázava pro ZŠ Čechtice

.....Ještě jednou děkuji za perfektní organizaci. Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala.
Jistě příští rok využijeme Vašich služeb znovu.

Děkuji. L. Proschková

Sázava pro gymnázium Havlíčkův Brod

Ahoj,

chtěla bych poděkovat vaší agentuře za pomoc s uspořádáním vodáckého výletu, který se uskutečnil ve dnech 6.-7.6.2011. Vše perfektně klapalo a na tom měli hlavní zásluhu báječní instruktoři. Touto cestou bych chtěla za Gymnázium Havlíčkův Brod poděkovat Jardovi a Honzovi, kteří se vytrvale starali o náš konfort a o naší zábavu.
Mějte se bájo a těším se na další spolupráci

S pozdravem Gabriela Knobová Gymnázium Havlíčkův Brod

Otava pro ZŠ Satalice

Dobrý den.

6.6.-10.6. jsme jeli s vaší agenturou Otavu. Kurz byl bezvadný, instruktorka Viola také. Za všechny zúčastněné díky :)

Marie Veverová, ZŠ Satalice

Gymnázium Zábřeh

Ahoj Povodáři,

začátkem června jsme (gymnázium Zábřeh) s vaší cestovkou a instruktorem Zbyňkem Petruškou absovlovali vodácký kurz na Sázavě. Vyzkoušeli jsme již několik cestovek a instruktorů, ale letos to bylo opravdu super!!!
Zbyňek je fantastický instruktor, absolutně profesionální přístup, neodfláknutá instruktáž, neustálá kontrola a pomoc studentům po celou dobu plavby, umí oživit "nudné " úseky spoustou her a zábavy. Konečně jsme si i my učitelé odpočinuli, neměli strach a dozvěděli se spoustu nových informací. Děcka byly samozřejmě nadšené a příští rok se určitě ozveme.
Hodně vody po zbytek léta a díky.

 

Daniela, Zdenek, Lenka a studenti gymnázia Zábřeh

Otava pro SPŠ Liberec

Ahoj Aničko a Honzo,

děkuju za bezvadné 4 dny na Otavě. S Áťou a Honzou jsme se sice sobotní večer minuli, ale pak už všechno klapalo na jedničku. S Povodou jezdím 5 let, za tu dobu jsem si zvykl na vysoký standard instruktorů. Zatím vždycky s námi byl buď Honza (Holub) nebo Danny a všechno fungovalo. Byl jsem proto napnutý, jak to bude probíhat letos.  Áťa a Honza potvrdili vysokou laťku a zasloužili se o bezproblémový průběh a spoustu zážitků pro všechny. Byli bezvadní po stránce bezpečnosti (instruktáž, plavba, překonávání jezů), věnovali se studentům na řece i na tábořištích, vymýšleli různé hry, byli s námi na Rabí a v Rosenbauerově mlýně, s námi učiteli trávili večery do hodně pozdních hodin.

Hodně ředitelů škol je po nedávných smutných událostech vystrašená, někde podobné akce i zakazují. Jsem moc rád, že s Povodou to opět bylo bez problémů a že jsme si mohli Otavu díky Átě a Honzovi náležitě, a hlavně bezpečně, užít.

Díky. Ahoj.

Ivan

SPŠG Hellichova

Ahoj POVODO,
chci poděkovat za krásný víkend, který jste nám umožnili strávit při splouvání Sázavy tento víkend. Celá třída odjela naprosto nadšená! Takže za všech 23 účastníků posílám veliký dík.
Taky bych ráda pěla chvalozpěvy na Pedra a Vojtu, byli skvělí, co se týče organizace, instruktáže o ovládání lodí i bezpečnosti a taky ve výběru restaurací.. :) Ještě musím ocenit dobrou komunikaci s vaší cestovkou. Takže ještě jednou DĚKUJEME!!!

Školní vodácký kurz na Sázavě

Ahoj Povoďáci,

chtěla bych touto cestou poděkovat za bezva výlet. Už loni Vámi organizovaný výlet měl obrovský ohlas, proto jsem si říkala, že takto nastavenou laťku bude těžké udržet nebo překonat. A povedlo se. Zase jsme si to všichni užili a výlet měl zase jen ten nejlepší ohlas. Za sebe taky moc děkuji všem instruktorům, kteří se nám o naše děti starali a tím jsme si to mohli užít také my – pedagogové. Díky Vám není školní výlet jeden velký stres, ale opravdu nám začínají prázdniny (teda řádná dovolená) o něco dříve.

Díky Zuzka (+ Pepa a Malvína)