půjčovna  koloběžek na sázavě

Půjčujeme lehké a rychlé koloběžky Kostka Tour Max po celém Posázaví. Jsou vhodné na turistiku, na krátké i dlouhé výlety, na asfaltovou silnici i na lesní cestu (pozor na kořeny). Jejich výhodou je skvělá ovladatelnost a stabilita, a to i při vyšších rychlostech. O bezpečné zastavení se postarají účinné a spolehlivé brzdy. Koloběžky nejsou odpružené.

Bez objednání jsou koloběžky dostupné v Českém Šternberku. Po objednání vám koloběžky (bez poplatku za dopravu) dovezeme na kteroukoli z našich loděnic podél Sázavy. Na jiná místa je účtována doprava dle platného ceníku.

Naše loděnice jsou: Ledeč n. Sázavou, kemp Horka, Zliv (tábořiště Omaha), Kácov, Český Šternberk, Ledečko, Sázava, Chocerady, Zlenice, Týnec n. Sázavou a Pikovice.

Pokud jste ubytovaní v kempu Horka, můžete si pobyt zpestřit třeba výletem na koloběžkách do Zruče nad Sázavou, kde doporučujeme návštěvu zámku a vodáckého muzea, kde uvidíte starší i nové typy lodí a nebo třeba model řeky s nebezpečným jezem. 

Ceník zapůjčení koloběžky

Počet dníCena
1 den250 Kč
2 dny500 Kč
3 dny650 Kč
4 dny800 Kč
5 dní900 Kč

V ceně zapůjčení je koloběžka a cyklistická helma (není povinné).

Podrobnější informace a tipy na trasy kolem Českého Šternberka najdete na našich dalších stránkách, které jsou věnované jen koloběžkám.