Aktuálně v Sambě

Ahoj Vodáci!
Pokud plánujete o víkendu 3.-4.9. vyrazit na Sázavu, doporučujeme vyrážet až ze Šternberka, nebo Sázavy. Kácovská loděnice bude uzavřena z důvodu veliké akce Pivovaru! Stejně tak kemp YMCA je tento víkend uzavřen pro veřejnost.

Doporučujeme i kvůli vodě úseky:

  • Zliv (kemp Omaha) - Český Šternberk (17km, 4 jezy)
  • Český Šternberk - Ledečko (9km, 3 jezy)
  • Ledečko - Sázava (12km, 3 jezy)

Tradiční vodácká akce "Přes tři jezy" 28.9. - více zde

Více aktualit
Vodácké akce - info

 

Vodácké akce

Vodácké akce v roce 2016

Ahoj Vodáci,

jarní voda už je nenávratně za námi, ale nebojte se, i po letní sezóně nás čeká pár zajímavých vodáckých akcí, které byste si neměli nechat ujít. Na podzim se můžete těšit hned na několik přátelských vodáckých závodů, tak kopněte do vrtule a přijďte si trochu zazávodačit! :-)

Sázavský Samba Maraton - 24.9.2016

Sázavský Samba Maraton je vytrvalostní závod amatérských vodáků na plastových kanoích, na klasické maratónské trati 42 195 metrů.

Start závodu bývá v Choceradech, cíl v Pikovicích. V roce 2015 jsme však kvůli vodnímu stavu nuceni trasu změnit z Horky II, Buda do Ledečka. Náročnost trati i limit pro dokončení závodu jsou nastaveny tak, aby to zvládl opravdu každý.

Objednat lodě na maratón

Přes 3 jezy Prahou - 28.9.2016

Přes 3 jezy je tradičním pražským vodáckým závodem s historií sahající až do roku 1939. Trať závodu je dlouhá asi 6,5 říčních kilometrů se startem na Císařské louce (Samba vydává lodě v loděnici SK Zlíchov ) a s cílem na ostrově Štvanice.

Pro ty, co zrovna netouží závodit na pramici, je připraveno volné splutí.

Objednat lodě na 3 jezy