Aktuálně v Sambě

Ahoj Vodáci,

Srdečně vás zveme na Vodácký Ples v Týnci nad Sázavou 6.4.2019 od 19:00. Splujte si s námi Sázavu z Týnce do PIkovic (Odemykání Sázavy) a potom pokračujte ve společenském reji. Více na vodackyples.webnode.cz.

Nejbližší vodácké akce: 
30.3. Odemykání Lužnice, 6.4. Odemykání Sázavy a Otavy, Vodácký Ples, 21.4. Velikonoční Splutí Mastníku, 27.4. Sázavský Samba Maraton, 4.5. Divoká Orlice (Litický Oblouk). Navíc 1.5. a 27.5. jsme pro vás připravili Vodáckou školu (pro pokročilé i pro začátečníky)
Pro více informací jdi na kalendář vodáckých akcí 2019.

Neváhejte a objednávejte lodě na jaro a léto 2019! Do konce března SLEVA FIRST MOMENT 10%! Mrkněte i na naše supervstřícné storno podmínky - ještě 2 dny před vyplutím neplatíte žádné storno poplatky! Lodě objednávejte zde.

Více aktualit

Vodácké akce

Vodácké akce v roce 2019

Ahoj Vodáci,

těšte se s námi na jarní a podzimní akce roku 2019. Na Sázavě otevíráme sezonu 6. dubna splutím úseku Týnec - Pikovice a vodáckým plesem!

6.4. Odemykání Sázavy a vodácký ples

6.dubna se těšte na první jarní akci na Sázavě. Pořádáme spolu s CK Povoda první splutí na nejkrásnějším úseku z Týnce n. Sázavou do Pikovic. Očekáváme pěkný vodní stav, bude na co se těšit :-)

Od 19 hodin pro vás navíc připravujeme vodácký ples! Konat se bude v Hotelu Týnec v Týnci n. Sázavou. Nezvyklá příležitost setkat se ve formálním oblečení (vodácké prvky vítány), zatančit si a třeba vyhrát v tombole nějakou pěknou vodáckou cenu :-)