Aktuálně v Sambě

Ahoj Vodáci!
Loděnice jsou zazimované. Lodě si můžete zapůjčit v Českém Šternberku, ale i tam je potřeba předchozí rezervace. Lodě vám po předchozí domluvě můžeme dovézt i na jiná místa (s poplatkem za dopravu dle ceníku).

Dárkové poukazy jistě potěší jako vánoční či narozeninový prezent.
Zvolte si hodnotu poukazu (např. 600 Kč = 2-denní zapůjčení 2-místné kanoe) a napište si o něj na info@pujcovna-lodi.cz.

Po sezoně jsme opět zahájili výprodej použitých vodáckých pádel, vest a kanoí za výhodné ceny. Více tady.

Více aktualit

Vodácké akce

Vodácké akce v roce 2017

Ahoj Vodáci,

sezona 2016 už je nenávratně za námi, ale nebojte se, zima uteče jako voda a na jaře bude spousta příležitostí oprášit pádla a vyrazit na vodu. Jarní akce jsou zajímavé tím, že vody bývá více a příjemně teče. Navíc se jistě potkáte s někým ze svých vodáckých kamarádů.

Termíny všech akcí ještě nejsou známy, ale níže naleznete malou ochutnávku.

Mastník - 16.4.2017

Splouvání Mastníku je zábavná akce, která se koná každou Velikonoční neděli

Mastník je potok o nižší náročnosti. Vyplouvá se ze Sedlčan a končí se v Radíči (10 km). Právě o Velikonoční neděli je zajištěn vyšší vodní stav, který splutí umožní. Akce je specifická tím, že si účastníci oblékají roztodivné masky a někteří dokonce vyrábí vlastní plavidla!

Objednat lodě na Mastník

Vodácká škola - 1.5.2017

Vodáckou školu na kanoích pořádá Půjčovna lodí Samba ve spolupráci s CK Povoda vždy 1. května. Po malých skupinkách splujete s instruktorem Sázavu z Týnce do Pikovic, naučíte se nejen, jak správně pádlovat a řídit kanoi, ale také něco o bezpečnosti na vodě a poskytování záchrany.

Přihlásit se na vodáckou školu - objednejte si kanoi na 1.5. z Týnce do Pikovic a do poznámky uveďte "Vodácká škola začátečník/pokročilí"