Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci!

Kalendář vodáckých akcí 2019 je již připraven k nahlédnutí zde. Najdete v něm jednu novinku. Více se o ní dozvíte brzy. Jste zvědaví? :-)

Na konci sezóny opět nabízíme k odkoupení použité, ale přesto plně funkční vybavení (pádla, vesty i kanoe), více informací naleznete zde

Kdo chce svému kormidelníkovi nebo háčkovi darovat pod stromeček poukaz na půjčení lodí, nechť ho objednává na info@pujcovna-lodi.cz.

Více aktualit

Vodácké akce

Vodácké akce v roce 2019

Ahoj Vodáci,

těšte se s námi na jarní a podzimní akce roku 2019. Vypichujeme například naši vlastní oblíbenou akci Samba maraton - amaterský závod dvojic na kanoích.

27.4. Sázavský Samba Maraton

Uběhnout maraton je dost fuška a ne každý to zvládne, ale upádlovat maraton? To už je snadnější! ;-) Přidejte si maraton na seznam svých úspěchů. Budete mít dobrý pocit, že jste to zvládli, pobavíte se a možná vyhrajete i kanoi!

Čeká nás 9. ročník. V dubnu by mohla být pěkná voda a tudíž by se závodilo na atraktivním tekoucím úseku do Pikovic. Akce je vhodná pro kohokoli - pravidelně se účastní i děti, dědové a sem tam se objeví i někdo, kdo sedí v kanoi poprvé!

Více o Samba maratonu zde