Aktuálně v Sambě

Na konci sezóny opět nabízíme k odkoupení použité, ale přesto plně funkční vybavení (pádla, vesty i kanoe), více informací naleznete zde

Kdo chce svému kormidelníkovi nebo háčkovi darovat pod stromeček poukaz na půjčení lodí, nechť ho objednává na info@pujcovna-lodi.cz.

Rádi Vás uvidíme také na zářijových akcích:
15.9.2018 - Šternberský trojboj III.
28.9.2018 - Přes 3 jezy Prahou.

Více aktualit
Akce za rohem...

28.9. - Přes 3 jezy Prahou  

Volné splutí 3 velkých vltavských jezů napříč Prahou v rámci tradičního skautského závodu.

 

OBJEDNAT LODĚ

Vodácké akce

Vodácké akce v roce 2018

Ahoj Vodáci,

koncem léta bychom Vás rádi pozvali na závěrečné akce sezony - 3. ročník Šternberského trojboje a tradiční (nejen) skautskou akci Napříč Prahou - Přes tři jezy.

28.9. Přes tři jezy

Přes 3 jezy je tradiční vodácký závod v Praze. Zúčastnit se můžete i mimo závod v tzv. volném splutí, a to na kánoích, kajacích i raftech, které si od nás můžete půjčit přímo na místě (objednávejte však předem!).

Startuje se na Císařské louce, během plavby se pokocháte pohledem na Národní divadlo, Vyšehrad a další památky. Jak název akce napovídá, čekají Vás i 3 jezy, a ne jen tak ledajaké. Doplouvá se na Štvanici.
Tato 6,5 km dlouhá plavba Prahou rozhodně stojí za to!

Více 3 jezech zde

 

 

15.9. Šternberský trojboj III.

V Českém Šternberku začíná i končí závod dvojic v trojboji běh - kanoe - kolo. Celá trať měří pouhých 23,2 km. Zúčastnit se mohou dospělí i dětí v kategoriích muži, ženy, mix.

Závod pořádá už potřetí Parkhotel Český Šternberk a hlavní cenou pro vítěze je víkendový pobyt v Parkhotelu s polopenzí

Více o trojboji zde.