Aktuálně v Sambě

Ahoj Vodáci!
Loděnice se uložily k zimnímu spánku. Lodě si můžete zapůjčit v Českém Šternberku, ale i tam je potřeba předchozí rezervace. Lodě vám po předchozí domluvě můžeme dovézt i na jiná místa (s poplatkem za dopravu dle ceníku).

Po sezoně jsme opět zahájili výprodej použitých vodáckých pádel, vest a kanoí za výhodné ceny. Více tady.

Doporučujeme i kvůli vodě úseky:
Zliv (kemp Omaha) - Český Šternberk (17km, 4 jezy)
Český Šternberk - Ledečko (9km, 3 jezy)

Více aktualit
Akce za rohem...

28.9. - Přes 3 jezy Prahou  

Volné splutí 3 velkých vltavských jezů napříč Prahou v rámci tradičního skautského závodu.

 

OBJEDNAT LODĚ

Vodácké akce

Vodácké akce v roce 2016

Ahoj Vodáci,

jarní voda už je nenávratně za námi, ale nebojte se, i po letní sezóně nás čeká pár zajímavých vodáckých akcí, které byste si neměli nechat ujít. Na podzim se můžete těšit hned na několik přátelských vodáckých závodů, tak kopněte do vrtule a přijďte si trochu zazávodačit! :-)

Sázavský Samba Maraton - 24.9.2016

Sázavský Samba Maraton je vytrvalostní závod amatérských vodáků na plastových kanoích, na maratónské trati 40 000 metrů.

Start závodu bývá v Choceradech, cíl v Pikovicích. V roce 2016 jsme však kvůli vodnímu stavu nuceni trasu změnit ze Zlivi, Pláž Omaha do Sázavy, Kemp Pod Vrbou. Náročnost trati i limit pro dokončení závodu jsou nastaveny tak, aby to zvládl opravdu každý.

Objednat lodě na maratón

Přes 3 jezy Prahou - 28.9.2016

Přes 3 jezy je tradičním pražským vodáckým závodem s historií sahající až do roku 1939. Trať závodu je dlouhá asi 6,5 říčních kilometrů se startem na Císařské louce (Samba vydává lodě v loděnici SK Zlíchov ) a s cílem na ostrově Štvanice.

Pro ty, co zrovna netouží závodit na pramici, je připraveno volné splutí.

Objednat lodě na 3 jezy