Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci, 

pokud chcete o víkendu 21.-22.7 vyrazit na vodu, na Sázavě, Ohři a Moravě máme zatím lodí dostatek. Na Otavě máme v sobotu vyprodáno, volné lodě jsou jen na neděli. A na Lužnici máme na víkend volné už jen 3-místné kanoe. Zkuste poslat objednávku nebo nám zavolejte. Těšíme se na Vás!!!

Vodní stav v sezóně 2018
Televizní noviny sice vodákům nepřejí, ale nebojte! Na většině úseků je a bude vody dost! Třeba na Sázavě úsek z Kácova až do Zlenic bývá splavný za každého počasí! Sledujte proto vodní stav a nenechte si "věšet bulíky na NOS!"

Na Otavě jsme pro vás letos otevřeli novou loděnici v tradičním vodáckém kempu Štěkeň. Kemp má od letoška nového provozovatele, můžeme se těšit například na nový kiosek.

Více aktualit
Sjízdnost Otavy

 

Otava

PŮJČOVNA LODÍ OTAVA

Podívejte se na doporučené vodácké výlety na Otavě a naplánujte si svůj výlet!

Na Otavě můžete pádlovat jeden den i celý týden. Jsou zde peřejnaté úseky, třeba z Radešova do Sušice, ale také snadné trasy pro začátečníky. Většina jezů na Otavě je za běžné vody snadno sjízdná.

kanoe na otave

Služby Půjčovny lodí Samba na Otavě

Naše loděnice na Otavě

Loděnice půjčovny lodí SAMBA na řece Otava

Seznam našich loděnic, jak se k nim dostanete a otvírací doby

Lodě na naše loděnice vozíme podle vašich objednávek. Proto je potřeba si lodě objednat dopředu, abyste je měli na místě připravené.

Pokud jste se rozhodli vyrazit na vodu na poslední chvíli, zavolejte nám (604 904 737-naše hlavní kancelář na Sázavě, nebo 603 553 535 - přímo na Otavu 8:00 - 19:00). Dozvíte se, ve které loděnici jsou lodě navíc, abyste k nám nejeli zbytečně.

Pokud po cestě ztratíte, nebo zlomíte pádlo, nebo musíte náhle odjet, vše snadno vyřešíte v nejbližší loděnici.

Pozn.: O některé loděnice se staráme sami, jiné mají na starosti naše spřátelené kempy. Pokud jste se od obsluhy loděnice nedozvěděli všechny potřebné informace, zavolejte nám. Rádi vám poradíme po telefonu.

Další informace o Otavě

Doporučené denní etapy na Otavě

Tady najdete ideální denní etapy na řece Otava. Etapy jsou podrobněji popsané a vždy začínají a končí ve vodáckém kempu.

Vodácké kempy na Otavě

Zde je soupis vodáckých kempů na Otavě a jejich vybavení s krátkým popiskem, případně i s odkazem na jednotlivé kempy.

Vodácká mapa Otavy

Jedná se o mapu Otavy, kterou dáváme zdarma ke každé výpůjčce. Tady si jí můžete vytisknout. Jsou na ní vyznačené jednotlivé kempy, jezy, doporučená sjízdnost jezů a další důležité informace.

Kilometráž Otavy

Klasická vodácká kilometráž řeky Otava od soutoku Vydry a Křemelné (Čeňkova Pila), kde začínají otavské peřeje, až do Vrcovic, kde začíná vzdutí přehrady.

Loděnice Samba Otava

Soupis našich loděnic s popisem, jak se k nim dostanete, včetně gps souřadnic.

Aktuální splavnost Otava

Aktuální splavnost řeky Otavy

Povídání o Otavě

Povídání o řece Otava - historie kolem řeky, vznik jména, pramen řeky Otavy, odkud se řeka jezdí atp.

Objednávka lodí Otava

Zde si můžete objednat naše kánoe a rafty na Otavu.

Kemp "Vodácký ráj" Katovice

Výborný vodácký kemp v Katovicích, příjemná obsluha, hřiště na volejbal, pěkné místo na kempování