Aktuálně v Sambě

Ahoj vodáci,

vyražte na vodu již na jaře! Na řekách je větší klid a líp to teče :-) Vyplujete-li ještě před 3. červnem, získáte navíc slevu Mimo sezonu -10 %.

20. května se koná velmi oblíbená akce - Šternberský trojboj. Přijďte otestovat svou vytrvalost při běhu, jízdě na kánoi a jízdě na kole. Hlavní cenou je víkendový pobyt s polopenzí v Parkhotelu Český Šternberk.

Máme pro vás hotový kalendář jarních akcí - odemykání řek a vypouštění přehrad, kterých se účastníme. Kalendář si prohlídněte tady.

Více aktualit

Vodácké akce

Vodácké akce v roce 2017

Ahoj Vodáci,

po zimě vás opět zveme na vodu - začínají se odemykat řeky, vypouštět přehrady a toho je třeba využít!. Jarní akce jsou zajímavé tím, že vody bývá více a příjemně teče. Navíc se jistě potkáte s někým ze svých vodáckých kamarádů.

Níže uvádíme kompletní seznam vodáckých akcí, kde můžete na jaře 2017 využít našich služeb.

První akce - 25.3.2017

Chrudimka byla zrušena!

Lužnice se odemyká na oblíbeném krásném úseku ze Suchdola n. Lužnicí do Majdaleny. Za zvýhodněnou cenu 100 Kč/osoba si můžete plavbu prodloužit až do neděle.

Sázava se již tradičně odemyká v Týnci nad Sázavou a splouvá se snad nejkrásnější úsek Sázavy až do Pikovic. Zvýhodněná cena - 100 Kč/osoba, pokud projdete malým vodáckým testíkem, získáte od nás navíc dárek.

Termíny jarních akcí

25.3. Odemykání Sázavy a Lužnice 

1.4. Splouvání Doubravy, Odemykání Otavy

16.4. Velikonoční splutí Mastníku

1.5. Vodácká škola pokročilí

6.5. Divoká Orlice

20.5. Šternberský trojboj

28.5. Vodácká škola začátečníci