Aktuálně v Sambě

Ahoj! Sázavský Samba Maraton se blíží - náš každoroční přátelský 42km dlouhý závod. Přihlašte se už teď na odkazu zde. Těšíme se na vás!

Na akci Přes 3 jezy 28. září nabízíme zapůjčení nafukovacích kanoí Baraka za 470 Kč včetně dopravy a vybavení. Rafty jsou téměř vyprodané (k dispozici je posledních pár 4-místných raftů).

Jak máme otevřeno V ZÁŘÍ a DÁLE?

Více aktualit
Sjízdnost Sázavy

 

Sázava

Koncerty, vernisáže, divadlo v Posázaví - Rataje

Program v Ratajském Pivovárku 2017.

Ratajský Pivovárek je malý klub, ve kterém nadšený organizátor Ota Kmínek pořádá nejen koncerty, ale i vernisáže a divadelní představení. Hodně akcí je během letní sezóny v sobotu, dají se tedy navštívit při sjíždění řeky Sázavy. V Ratajích zastavuje Posázavský Pacifik, takže když nebudete spát přímo v Ratajském kempu, ale například v Sázavě, nebo Kácově, tak se sem i zpět dostanete vlakem. Přijďte, místní akce stojí fakt za to, jinak bychom je nedoporučovali :-)

Celý program 2017 k náhledu zde

Jen namátkou se letos můžete těšit na Ivana Hlase, Rataják, Pražský výtěr, Banjo Band Ivana Mládka a další parádní bigbeat. Ale Klub Pivovárek není jen o muzice. Ota zde pořádá i divadelní představení a vernisáže. 

Ahoj v Ratajích.