Aktuálně v Sambě

Ahoj! Sázavský Samba Maraton se blíží - náš každoroční přátelský 42km dlouhý závod. Přihlašte se už teď na odkazu zde. Těšíme se na vás!

Na akci Přes 3 jezy 28. září nabízíme zapůjčení nafukovacích kanoí Baraka za 470 Kč včetně dopravy a vybavení. Rafty jsou téměř vyprodané (k dispozici je posledních pár 4-místných raftů).

Jak máme otevřeno V ZÁŘÍ a DÁLE?

Více aktualit

Sleva na ISIC, ITIC, ALIVE karty

Jste-li vlastníkem ISIC, ITIC, IYTC nebo ALIVE karty, máte nárok na slevu 10 % z ceny zapůjčení vodáckého vybavení na řekách Sázava, Otava, Lužnice a Ohře.

Podmínkou pro udělení slevy je rezervace předem přes webový formulář, kde do poznámky uvedete číslo průkazu, a předložení průkazu při převzetí lodí. Sleva se vztahuje pouze na ty lodě, na kterých pluje alespoň 1 držitel slevové karty (t.j.pokud půjčujete například 5 lodí, musí s vámi plout alespoň 5 držitelů slevové karty).

Průkazy ISIC, ITIC a ALIVE

Slevu poskytujeme pouze na platné průkazy uvedeného vzhledu. Platnost průkazu prokážete při objednání - uvedením čísla průkazu do poznámky v objednávkovém formuláři. Průkaz(y) je nutné předložit i při převzetí lodí, jinak nemůže být sleva uznána.

Vzhled platného ITIC průkazuVzhled platného ISIC průkazu

Alive karta