Aktuálně v Sambě

Kdo chce svému kormidelníkovi darovat poukaz na půjčení lodí, nechť ho objednává na info@pujcovna-lodi.cz.

Použité, plně funkční vybavení (pádla, vesty i kanoe) nabízíme k odkoupení, více informací naleznete zde

Jak máme otevřeno V ZÁŘÍ a DÁLE?

Více aktualit

Půjčovna lodí SAMBA

Firemní akce na vodě - teambuilding

Pusťte práci k vodě! V kanoích, nebo na raftech výborně stmelíte váš pracovní kolektiv, užijete si spoustu zábavy a večer v kempu, nebo v hotelu u vody své vodácké úspěchy společně oslavíte.

Nabízíme:

  • Půldenní až vícedenní firemní programy na vodě
  • Výlety na kolech a koloběžkách
  • Zajištění ubytování - v kempu, v chatičkách, nebo v hotelu u řeky - dobře známe okolí Sázavy, Otavy, Lužnice a Ohře
  • Stravování, večerní grilování
  • Suchozemský program - koloběžky, nízká lana, teambuildingové hry, cyklistiku
Firemní akce na vodě, teambuilding

Nabídka aktivit pro firmy

Naší specialitou je Posázaví a řeka Otava, ale rádi pro Vaši firmu připravíme program i jinde. Máme velké množství kanoí i raftů, zajistíme vodácký program i pro firmy čítající stovky zaměstnanců.

1/2-denní vodácký výlet
1-denní vodácký výlet se soutěží týmů
Vícedenní vodácký výlet s kempováním a grilovačkou
Cyklisticko-vodácký výlet Posázavím
Netradiční hry a soutěžě
Další vodácké i nevodácké programy na míru

Doplňkové služby

Rádi pro Vás zajistíme i ubytování a stravování, dopravu autobusem na místo akce i zpět, večerní grilovačku, nebo živou kapelu k tanci a zpěvu. Náš kameraman pro Vás může připravit krátký film z Vaší akce.

Příklady realizovaných programů

Akce připravujeme na míru, dle požadavků klienta. Pro Vaši inspiraci zde uvádíme příklady několika akcí, které jsme v minulých letech uskutečnili.

Půldenní cyklo-vodácký výlet - na kole podél řeky Blanice, na lodích po Blanici a po Sázavě

Délka programu: 3-4 hodiny

Začátek výletu je v areálu Green Valley. Odsud pojedeme na kolech cca. 8 km, převážně z kopce podél řeky Blanice. Když Blanice posbírá dost vody, abychom po ní mohli plout, přesedneme do kánoí. Blanice je tekoucí říčka, která má pro nás nachystáno mnoho zákrutů, větví těsně nad vodou a jiných nástrah. Po několika kilometrech vplujeme do široké Sázavy, která nás dovede až pod hrad Český Šternberk.

4-denní teambuildingový program na Hronu

Na Hronu jsme si užili 2 dny na vodě, další den jsme strávili na suchu - věnovali jsme se lezení, hráli jsme hry na týmovou spolupráci, vyzkoušeli jsme si nízká lana. Poslední den se konala soutěž jednotlivých týmů na principu "Adventure race". Po pádu letadla v nedostupné krajině museli účastníci nejdřive vyšplhat na skálu, kde získali mapu. Podle té se dozvěděli, kam mají dále jít. Když narazili na řeku, přesedli do lodí, zdolali divoký úsek řeky. Na závěr v kempu ještě překonali bažinu, až se ve zdraví dostali do hospody, kde je po náročném výkonu čekala zasloužená odměna.

Ceník firemních akcí

Ceny se odvíjí od počtu účastníků, zvoleného programu, typu ubytování a místa akce. Pro vypracování nabidky nám pište na email: info@pujcovna-lodi.cz . Našimi cenami budete příjemně překvapeni.